Реєструйтеся на сайті i oтримуйте нагороди!

Правила

Тисячі нагород та задоволених Учасників, а також понад тринадцять років вдосконалення всеукраїнського стимулювання продажів фільтрів WIX Filters - це пригода, яка назавжди увійшла у відносини бренду WIX Filters зі своїми діловими партнерами. Ми формуємо ці відносини з 2007 року, пристосовуючи програму до маркетингових можливостей, які постійно змінюються,  створюючи оригінальні, цікаві та ефективні рекламні заходи.

WIX FILTERS ALWAYS WIN 2021 - це дві рекламно-інформаційні кампанії. Перша починається 1 березня і триває до 31 липня. Завданням її учасників є перевищення порогів покупок та участь у додаткових конкурсах та освітніх заходах. Друга - це ФОРУМ WIX FILTERS, що проводиться з 1 березня по 31 липня, її завдання полягає у реалізації максимально можливої вартості покупок фільтрів WIX Filters  у дистриб’юторів, зазначених у програмі.

Ви хочете стати учасником WIX FILTERS ALWAYS WIN? Ознайомтесь із цьогорічнимиправилами та використайте весь потенціал нашої програми.


Повернутися

WIX FILTERS ALWAYS WIN

Наша програма є платформою для побудови відносин з ключовими партнерами за допомогою календаря довгострокових рекламних заходів та інших дій. Дізнайтеся про це більше.
Акція триває до 31.07.2021.

Детальніше
Долайте пороги і отримайте гарантовані нагороди 2021

Кожен придбаний фільтр WIX Filters - це не лише крок до наступного порогу покупки, але перш за все крок - до все більш цінних призів. Ознайомтесь з деталями.
Акція триває до 31.07.2021.


Детальніше
ФОРУМ WIX FILTERS 2021

Заграйте з найкращими і виграйте головні призи. Правила завжди прості та зрозумілі, а суперництво - запекле. Прийміть виклик і будьте серед найактивніших.


Детальніше

Ви ще не маєте облікового запису?

Реєстрація займає декілька хвилин!
Повернутися
VIDEO
+