Реєструйтеся на сайті i oтримуйте нагороди!

Нагороди

Це просто - Ви реєструєтесь у WIX FILTERS ALWAYS WIN, купуєте фільтри WIX Filters, і світ оновленого та багатого Каталогу нагород для вас відкритий.

 Цим легко користуватися - Ви замовляєте наші товари, ми реєструємо всі суми на вашому рахунку, а Ви перевищуєте пороги покупок і отримуєте право на все більш привабливі призи! Скільки їх Ви зберете, залежить лише від вас!

А може, Ви хочете поїхати на престижний ФОРУМ WIX FILTERS у польські Бещади?
З березня до кінця липня регулярно купуйте фільтри WIX Filters, і 13 серпня Ви дізнаєтесь, чи одне з 20 подвійних запрошень належить Вам.

Є за що боротися! Покажіть всім, на що Ви здатні і вже зараз зареєструйтесь у програмі, прийміть правила і почніть грати!

Призи обчислюються тисячами
Щось приємне для кожного наш каталог призів - це широкий асортимент продукції: від оригінальних брендованих товарів до різноманітних  мережевих та універсальних подарункових карт. Все, що Вам потрібно зробити, це долати пороги покупок і отримати призи. Зі збільшенням вартості Ваших покупок в нашій системі, зростає і кількість Ваших призів!
Акція триває до 31.07.2021.
Приєднайтеся до ФОРУМ WIX Filters
ФОРУМ - це унікальна зустріч для 20 найбільш активних учасників програми. Кращі результати з березня по липень включно - це перепустка на екстра розваги.
Приєднуйтесь до нас прямо зараз!
Акція триває до 31.07.2021.
Ще більше в ваших руках
Неважливо яка зараз година. Важливо, що саме в цей момент відбувається один із спеціальних заходів нашої програми! Він є пропуском до додаткових балів, які можна обміняти на призи з каталогу нагород. Не зволікайте, мета цієї програми - виграш! Спеціальні заходи чекають тих, хто увійшов в систему і активний!
Лояльність нагороджується

Якщо Ви брали участь в  минулорічному випуску ALWAYS WIN-2020, Вам просто необхідно взяти участь і в цьому році - це просто вигідно! Заплануйте своє повернення в великому стилі, тому що ми цінуємо вашу відданість і амбіції. -  Все, що потрібно зробити, це перевершити торішній результат і ми дамо Вам 20%  премії на збільшення вартості покупок! Це дозволить Вам подолати більш високі пороги покупок!

Ви ще не маєте облікового запису?

Реєстрація займає декілька хвилин!

АКТИВНИЙ БЕРЕЗЕНЬ ЗАВЖДИ З ПРИЗАМИ!

Хочете отримати подвійну вигоду на старті? Немає нічого простіше!
Почніть змагатися в WIX FILTERS ALWAYS WIN 2021 і гарантовано отримаєте перший приз!

Увійдіть в програму, купіть в березні фільтри WIX Filters мінімум на 4500 ГРН, і у вашому обліковому записі з'явиться нагорода-сюрприз! Яка? Ви дізнаєтеся про це після входу в систему! Зрештою, це сюрприз!

VIDEO
+