Реєструйтеся на сайті i oтримуйте нагороди!

Нагороди

Саме зараз, коли Ви знаходитесь на цьому сайті і читаєте ці слова, ми плануємо кожну деталь випуску WIX FILTERS ALWAYS WIN цього року. Всі карти будуть відкриті в певний день, дату якого ми оголосимо найближчим часом, однак, Ви можете бути впевнені, що буде кілька традиційних елементів, завдяки яким популярність нашої програми систематично зростає.

Перш за все, на Вас чекатиме наш багатий каталог гарантованих призів, в якому в якості подарункових карт будуть представлені найпопулярніші бренди торішнього випуску. Саме завдяки їм Ви зможете вибрати бажане з тисяч пропозицій, доступних на ринку: від побутової електроніки і техніки, інструментів, до спортивного обладнання та іграшок. Тут свобода вибору гарантована, а ми постійно шукаємо нових партнерів. Пам'ятайте, однак, що ключем до Вашого остаточного успіху є досить велика кількість балів на Вашому рахунку WIX FILTERS ALWAYS WIN.

А може, Ви віддаєте перевагу щось абсолютно винятковому? Традиція наших програм - запрошення в спільні експедиції для найбільш активних учасників акції. Варто постаратися, так як в цьогорічному конкурсі кращі з кращих зустрінуться в ... Ми мало не сказали занадто багато!
Ви дізнаєтесь про це в певний день, дату якого ми оголосимо найближчим часом! Одне можна сказати впевнено - варто перевищувати чергові закупочні пороги, накопичуючи все більшу кількість балів!

Значну роль у збільшенні кількості балів зіграють спеціальні заходи, перший з яких почнеться в певний день, дату якого ми оголосимо найближчим часом. Запам’ятайте  цю дату - чим раніше Ви дізнаєтеся правила цього конкурсу, тим легше Вам буде його виграти.

Якщо Ви вже зараз хочете упевнитися, що всі ваші покупки включені в конкурс, перевірте, чи всі Ваші постачальники внесені в Ваш акаунт. Увійдіть в систему, використовуючи минулорічні дані для входу, або виконайте першу реєстрацію.

Ми вже дякуємо за Вашу участь і ... Побачимося в певний день, дату якого ми оголосимо найближчим часом!

Ви ще не маєте облікового запису?

Реєстрація займає декілька хвилин!
VIDEO
+