Реєструйтеся на сайті i oтримуйте нагороди!

Незмінні правила!

Ви підтверджуєте свою участь у програмі

Ви були учасником минулорічної акції? Відмінно! Все, що Вам потрібно зробити, це увійти в систему, використовуючи минулорічний логін і пароль, перевірити правильність своїх даних, внести можливі зміни, оновити список постачальників, за потребою змінити номер клієнта і... ГОТОВО! Ви повертаєтеся в гру з гарантованими призами!

Якщо Ви хочете приєднатися до програми в перший раз, все, що потрібно зробити, це заповнити коротку реєстраційну форму, вказати Ваших постачальників фільтрів WIX Filters і підтвердити формальні згоди. 5 хвилин - і готово!

Купуєте фільтри WIX Filters

Все, що Вам потрібно зробити протягом наступних місяців змагань- це купувати фільтри WIX Filters з видатковими накладними! На початку кожного наступного місяця Ваш аккаунт поповниться значеннями вартості покупок з урахуванням ПДВ, які потрібні для подолання чергових порогів закупок.
Купуючи нашу продукцію, Ви берете участь в конкурсі на головний приз:

  • одне з 20 подвійних запрошень на унікальний ФОРУМ WIX FILTERS в Польських Бещадах.

Отримуєте гарантовані нагороди

Ви маєте 5 місяців, щоб поетапно долати чергові пороги покупок і отримувати все більше балів для обміну на привабливі призи! Хочете більше? Без проблем! Все, що потрібно зробити, це стати 13 серпня одним з 20 найактивніших учасників з найкращими результатами, і Ви отримаєте подвійне запрошення на ФОРУМ WIX FILTERS. Поїхали!

Так! Це все! Три головних принципи, тому що найважливішим принципом у відносинах з Партнерами є прозорість.

Маєте дані для доступу?

Список партнерів програми
Відзначте постачальників, з якими Ви працюєте - ми приймаємо тільки вартості покупок, здійснених у дистриб'юторів WIX Filters, які є Партнерами нашої програми, тому перевірте, чи є вони в нашому списку.
Детальніше
Правила
Щоб скористатися всіма пропозиціями програми, будь ласка, детально ознайомтеся з правилами: "WIX FILTERS ALWAYS WIN", "ФОРУМ WIX FILTERS 2021" та "ДОЛАЙТЕ ПОРОГИ І ОТРИМУЙТЕ ГАРАНТОВАНІ ПРИЗИ 2021". Знаєте більше? Можете виграти більше!
Детальніше

Ви ще не маєте облікового запису?

Реєстрація займає декілька хвилин!

Зареєструйтеся вже зараз і отримайте:

  • Гарантовані речові призи та подарункові карти з багатого каталогу призів,
  • одне з 20 подвійних запрошень на унікальний ФОРУМ WIX FILTERS в Польських Бещадах для найбільш активних,
  • спеціальну 20% премію за збільшення вартості покупок,
  • привабливі речові нагороди та тисячі додаткових балів у спеціальних конкурсах,
  • професійні маркетингові матеріали, що підтримують продажі.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС!

Прочитайте правила, зареєструйтесь в програмі, вкажіть своїх постачальників WIX Filters і вигравайте призи! Будьте активні протягом всього терміну дії програми - це вигідно!

VIDEO
+