Реєструйтеся на сайті i oтримуйте нагороди!

Незмінні правила!

Ви підтверджуєте свою участь у програмі

Ви були учасником минулорічних акції? Відмінно! Все, що Вам потрібно зробити, це увійти в систему, використовуючи попередні логін і пароль, перевірити правильність своїх даних, внести можливі зміни, оновити список постачальників або змінити пароль і .... ГОТОВО! Ви в черговий раз берете участь в грі за гарантовані призи, і 1 березня Ви напевно отримаєте від нас офіційне запрошення до Програми з проханням прийняти Правила!

Якщо Ви хочете приєднатися до програми в перший раз, все, що Вам потрібно зробити, це заповнити коротку реєстраційну форму, вказати Ваших постачальників фільтрів WIX Filters і підтвердити формальні згоди. 5 хвилин - і готово!

Купуєте фільтри WIX Filters

Все, що Вам потрібно зробити протягом наступних місяців змагань, це купувати фільтри WIX Filters з оформленням видаткових накладних! На початку наступного місяця Ваш аккаунт поповниться значеннями вартості придбаних фільтрів WIX Filters, зазначених в накладних , для подолання чергових закупівельних порогів.

Отримуєте гарантовані нагороди

За перевищення чергових закупівельних порогів учасник отримує бали, які обміняє на нагороди з Каталогу гарантованих нагород відразу після закінчення програми.

Ось і все! Три основних правила, без дрібного шрифту і непотрібних зірочок, … Тому що найважливішим принципом у відносинах з Партнерами є прозорість.

Ви ще не маєте облікового запису?

Реєстрація займає декілька хвилин!
VIDEO
+