Реєструйтеся на сайті i oтримуйте нагороди!

Часто задавані питання

Саме тут ми зібрали найпопулярніші питання і відповіли на них, створивши збірник знань. Запрошуємо до ознайомлення!


ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ТА РЕЄСТРАЦІЯ

Хто може бути Учасником WIX FILTERS ALWAYS WIN?

Учасником Програми може бути будь-яка юридична або фізична особа, що здійснює господарську діяльність та купує фільтри торгової марки WIX Filters у постачальників, перерахованих у списку на інтернет-сторінці www.akciya.wix.ua. У програмі обліковуються лише покупки брутто (з ПДВ), здійснені з оформленням видаткових накладних.
Партнерами нашої Програми є лише постачальники, перераховані у списку на інтернет-сторінці Програми. Вартість Ваших покупок у постачальників, які не є партнерами нашої Програми, не буде обліковуватися у WIX FILTERS ALWAYS WIN 2023.
Це залежить від ситуації:
ТАК, якщо кожен з цих пунктів є окремо зареєстрованим господарським суб’єктом та якщо має окремий унікальний ідентифікаційний номер платника податків, при цьому для кожного суб'єкту потрібна реєстрація з використанням різних електронних адрес (не може бути двох однакових адрес e-mail для різних учасників Програми).
НІ, якщо ці пункти є лише різними місцями здійснення однієї господарської діяльності, у рамках одного господарського суб’єкту - одного ідентифікаційного номеру платника податків.
НА ЖАЛЬ, НІ.
Компанії, перераховані у списку на інтернет-сторінці, які фігурують як «Постачальники», не можуть брати участь у WIX FILTERS ALWAYS WIN 2023.

Ви ще не маєте облікового запису?

Реєстрація займає декілька хвилин!
VIDEO
+