Реєструйтеся на сайті i oтримуйте нагороди!

Часто задавані питання

Саме тут ми зібрали найпопулярніші питання і відповіли на них, створивши збірник знань. Запрошуємо до ознайомлення!


ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ТА РЕЄСТРАЦІЯ

Хто може бути Учасником WIX FILTERS ALWAYS WIN?

Учасником Програми може бути будь-яка юридична або фізична особа, що здійснює господарську діяльність та купує фільтри торгової марки WIX Filters у постачальників, перерахованих у списку на інтернет-сторінці www.akciya.wix.ua. У програмі обліковуються лише покупки брутто (з ПДВ), здійснені з оформленням видаткових накладних.
Партнерами нашої Програми є лише постачальники, перераховані у списку на інтернет-сторінці Програми. Вартість Ваших покупок у постачальників, які не є партнерами нашої Програми, не буде обліковуватися у WIX FILTERS ALWAYS WIN 2021.
Це залежить від ситуації:
ТАК, якщо кожен з цих пунктів є окремо зареєстрованим господарським суб’єктом та якщо має окремий унікальний ідентифікаційний номер платника податків, при цьому для кожного суб'єкту потрібна реєстрація з використанням різних електронних адрес (не може бути двох однакових адрес e-mail для різних учасників Програми).
НІ, якщо ці пункти є лише різними місцями здійснення однієї господарської діяльності, у рамках одного господарського суб’єкту - одного ідентифікаційного номеру платника податків.
НА ЖАЛЬ, НІ.
Компанії, перераховані у списку на інтернет-сторінці, які фігурують як «Постачальники», не можуть брати участь у WIX FILTERS ALWAYS WIN 2021.
WIX FILTERS ALWAYS WIN 2021 - поєднує в собі дві акційні кампанії. Обидві акції, як і та, що стосуються перевищення порогів покупок, так і «ФОРУМ WIX FILTERS», тривають до 31 липня 2021 року.
TAK.
Достатньо правильно зареєструвати свою компанію та вказати постачальників, у яких купуєте фільтри WIX Filters. Ваш результат, що є сумою покупок у вказаних Вами постачальників, автоматично з’явиться на Вашому акаунті у першому тижні кожного місяця після Вашої реєстрації.
Результати закупок від даного постачальника будуть реєструватися з початку місяця, в якому Учасник Програми вказав постачальника.
Вартість Ваших покупок за попередній місяць ми оновлюємо у перший тиждень кожного місяця. На підсторінці «Статус імпорту» можна перевірити статус імпорту даних від окремих постачальників.
Так, до поточного списку постачальників можна вносити додаткового постачальника. Достатньо увійти у програму та на підсторінці «Редагування акаунта» додати додаткового постачальника фільтрів WIX Filters.
Немає обмежень на вартість зареєстрованих покупок. На акаунті Учасника акції обліковується фактична вартість брутто покупок фільтрів WIX Filters, придбаних з оформленням видаткових накладних у постачальників, вказаних Учасником.
НА ЖАЛЬ, НІ.
У програмі будуть обліковуватися лише покупки, здійснені з оформленням видаткових накладних. Завдяки ідентифікаційному номеру платника податків, вказаному в накладній, вартість Вашої покупки буде обліковуватися один раз на місяць на Вашому акаунті Учасника. Кожного разу слід подбати про оформлення видаткових накладних.
Премія, хоча і виражена в UAH, це не грошова виплата, а запис, що впливає на Ваш результат покупок. Премія, додана після закінчення акції до вартості Ваших покупок, збільшить Ваш результат покупок та допоможе Вам перевищити наступний поріг покупок і отримати більше балів для придбання призів.
Основою для розрахунку премії є вартість Ваших покупок в 2020 році. Якщо результат покупок 2021 року, перевищить результат покупок 2020 року, то різницю від перевищення покупок буде помножено на 20% і додано до загального результату покупок 2021 року. Якщо покупки 2021 року не перевищать покупки 2020 року, то сума покупок 2021 року залишається без змін.
Отримана сума премії буде додана до вартості Ваших покупок після імпорту даних за останній місяць проведення Акції, що створить остаточний результат покупок.
У розділі "Статистика" у вкладці "Моя премія" Ви можете щомісяця перевірити, чи досягаєте більш високих показників покупок в порівнянні з минулим роком, і таким чином, переконатися, яка премія належить Вам.
Премія збільшить Ваш результат покупок та підвищить Ваші шанси подолати наступні пороги покупок. Досягнення більш високих порогів, в свою чергу, означає більше балів, які можна обміняти на призи.
Нагороди тісно пов’язані з вартістю брутто покупок фільтрів WIX Filters. Чим вища вартість покупок, зафіксованих на акаунті Учасника, тим вищого закупівельного порогу досягне Учасник і тим більше балів він зможе обміняти на нагороду. Чим більше витрачаєте - тим більше здобуваєте!
Нагороди можна вибирати з Каталогу нагород після завершення Програми й оголошення кінцевого рейтингу, тобто з 13 до 19 серпня 2021 року. Замовити нагороду можна буде лише і виключно у профілі Учасника у вкладці «Каталог нагород».
Усі нагороди будуть вислані поштою або кур’єрською службою після завершення Програми.
Головні призи цього року - одна з двадцяти поїздок на двох у ФОРУМ WIX FILTERS в Польщі.
Головні нагороди будуть призначатися відповідно до рейтингу в порядку спадання та водночас - після досягнення мінімального закупівельного порогу. Організатор видає відповідний купон, що дає Учаснику право скористатися головною нагородою.
Рекламації щодо вартості покупок, представлених на підсторінці «Мої покупки», можна пред'явити, заповнивши форму, доступну після натискання іконки , яка з’являється при кожній вартості. Рекламації можна надсилати не пізніше кінця місяця для вартостей за попередній місяць. Наприклад: якщо помилкова вартість стосується покупок з квітня, то рекламації стосовно цієї вартості можна подавати не пізніше 31 травня 2021 року. Винятком є пред'явлення рекламацій за липень, які потрібно надіслати до 10.08.2021 р. до 10 - ї години місцевого часу.

Ви ще не маєте облікового запису?

Реєстрація займає декілька хвилин!
VIDEO
+