Реєструйтеся на сайті i oтримуйте нагороди!

ФОРУМ WIX FILTERS 2021

Повернутися

Правила проведення Акції під гаслом „ФОРУМ WIХ FILTERS 2021” для ринку України

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Організаторами Акції під гаслом "ФОРУМ WIХ FILTERS 2021" (далі також Акція) є:
a)  MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., з головним офісом в м Гостинь (Польща),  вул. Вроцлавська, 145, 63-800, зареєстроване в Реєстрі підприємців Державного Судового Реєстру в Познанському Районному Суді Познань - Нове Място і Вільда, IX Комерційний відділ під номером KRS 0000674026, NIP: 696-14-13-485,
b)  ТОВ "МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА" з головним офісом за адресою вул. Щаслива (раніше Правдиньска) 1а, 31000 м. Красилів, Хмельницька обл., Україна, код ЄДРПОУ 33727399 (разом далі також як - ОРГАНІЗАТОР).
2. Акція охоплює всі фільтри марки WIX Filters та організована в ціх межах WIX FILTERS ALWAYS WIN.
3. Акція адресована суб'єктам господарської діяльності, зареєстрованим на території України, які є учасниками Програми "WIX FILTERS ALWAYS WIN" (далі також як – Акційна Програма) згідно з умовами, викладеними в окремих правилах [Правила Акційної програми WIX FILTERS ALWAYS WIN на ринку України].
4. Акція починається 01.03.2021 р., та завершується 31.07.2021 р.
5. Учасником даної Акції може бути юридична або фізична особа – приватний підприємець, яка здійснює господарську діяльність, та є Учасником Акційної Програми (далі - УЧАСНИК).
6. Суб’єкти, які не можуть брати участь в Акційній програмі "WIX FILTERS ALWAYS WIN", також не можуть брати участь в даній Акції.
7. Основним інструментом для проведення Акції є веб-сайт www.akciya.wix.ua, за допомогою якого буде проводитися реєстрація УЧАСНИКІВ, їх облік і розрахунки.

II. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
1. Умовою участі в Акції є членство в Програмі WIX FILTERS ALWAYS WIN та придбання фільтрів марки WIX Filters принаймні в одного ПОСТАЧАЛЬНИКА, з переліку, що знаходиться на сайті www.akciya.wix.ua, в період з 01.03.2021 р. по 31.07.2021 р., а також належна реєстрація УЧАСНИКА в Програмі WIX FILTERS ALWAYS WIN та зазначення, як мінімум, одного свого ПОСТАЧАЛЬНИКА з вищевказанного посилання та висловлювання необхідних погоджень.
2. Належна реєстрація УЧАСНИКА Акції на сайті www.akciya.wix.ua з дотриманням положень, викладених в пунктах. II.1, полягає в тому, щоб:
a) доповнити і / або оновити контактні дані в особистому профілі УЧАСНИКА,
b) вибрати ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ, у яких УЧАСНИК купує фільтри WIX Filters,
c) підтвердити ознайомлення та прийняття Правил Акції "ФОРУМ WIХ FILTERS 2021" особою, яка надала заявку від власного імені та від імені УЧАСНИКА,
d) при першій реєстрації в Програмі WIX FILTERS ALWAYS WIN - підтвердити реєстрацію, натиснувши на посилання активації, відправлене на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти,
e) заявити про те, що особа, яка подає заявку, може діяти в цьому відношенні від імені УЧАСНИКА.
3. При першій реєстрації в Програмі WIX FILTERS ALWAYS WIN, для того, щоб підтвердити заявку, на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти буде надіслане посилання активації. Натискання (клік) на посилання активації є остаточним підтвердженням участі в Акції. Для зареєстрованих раніше Учасників попередніх видань Програми WIX FILTERS ALWAYS WIN - Організатор надішле лист, що підтверджує участь у Акції, на електронну адресу, вказану в акаунті Учасника.
4. Заявки на участь в Акції можна подавати протягом усього терміну її проведення.
5. УЧАСНИК Акції може у будь-який час відмовитися від участі в ній, відправивши для цього відповідне звернення про видалення з реєстру УЧАСНИКІВ Акції рекомендованим листом на адресу ОРГАНІЗАТОРА або електронною поштою на адресу akciya@wix.ua, вказавши у темі повідомлення фразу "відмова від участі в Акції ФОРУМ WIХ FILTERS 2021".
6. З метою проведення Акції УЧАСНИК уповноважує ОРГАНІЗАТОРА отримувати в зазначених у своєму профілі ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ дані про вартість брутто (з ПДВ) придбаних ним фільтрів марки WIX Filters.
7. В Акції будуть враховуватися тільки покупки, здійснені УЧАСНИКАМИ у ПОСТАЧАЛЬНИКІВ; підтвердженням здійснення покупки є видаткова накладна з підписом та печаткою ПОСТАЧАЛЬНИКА. Покупки, підтверджені чеками, не враховуватимуться в цій Акції.
8. Отримані від ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters будуть реєструватися ОРГАНІЗАТОРОМ в особистому профілі кожного з УЧАСНИКІВ, починаючи з місяця, у якому УЧАСНИК вказав у своєму профілі ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ для потреб Акції, відповідно до пункта II.1 цих Правил.
9. Вартість брутто (з ПДВ) придбаних УЧАСНИКОМ фільтрів марки WIX Filters у різних ПОСТАЧАЛЬНИКІВ буде автоматично підсумовуватись в особистому профілі УЧАСНИКА.
10. Вартість брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters буде оновлюватися у профілі УЧАСНИКА раз на місяць, не пізніше 7-го числа місяця, за попередній місяць, за умови, що ПОСТАЧАЛЬНИК/И своєчасно надасть ОРГАНІЗАТОРУ відповідні дані. УЧАСНИКИ беруть до уваги, що ОРГАНІЗАТОР не в стані самостійно перевірити вартості брутто (з ПДВ) придбаних ними фільтрів, а також УЧАСНИКИ не можуть висунути  претензії до ОРГАНІЗАТОРА, пов’язані з тим, що не були прийняті до уваги ті вартості закупок, які не були підтверджені ПОСТАЧАЛЬНИКОМ.
11. В межах Акції «ФОРУМ WIХ FILTERS» для УЧАСНИКІВ минулорічної програми «WIX FILTERS ALWAYS WIN 2020» (далі – Акційна програма-2020) ОРГАНІЗАТОР приготував премію 20% за збільшення закупок фільтрів WIX відносто до результатів в Акційній програмі-2020.  Умови отримання вищевказаної премії - участь у минулорічному випуску Акційної програми-2020 та виконання наступних пунктів:
а) Підставою для розрахунку премії є вартість зареєстрованих минулорічних закупок на особистому рахунку УЧАСНИКА в Акційній програмі-2020.  Зростання (різниця у вартості брутто) закупівель в 2021 році, розраховане по відношенню до значення в аналогічному періоді 2020 року, буде помножене на 20% і отримане значення, в якості премії, додається до вартості покупки зареєстрованого УЧАСНИКА в цьогорічній Акції.
b) Сумарна вартість закупівлі та нарахованої премії за збільшення закупок [20% від суми збільшення], в діючий Акції, називається закупочним результатом.
c) У випадку, якщо вартість покупок, зареєстрованих на особистому рахунку УЧАСНИКА цьогорічної Акції буде нижче, ніж вартість покупок, зареєстрованих на його особистому рахунку Акційної програми-2020, тоді премія УЧАСНИКУ не нараховується.  Якщо за весь період цьогорічної Акці] загальна вартість закупівлі буде нижчою, ніж та, що була досягнута в Акційній програмі-2020, премія за збільшення закупівлі становитиме 0 (нуль) гривень.
d) Премія за збільшення закупок буде додана до вартості закупок, зареєстрованих на особистому рахунку УЧАСНИКА, після імпорту даних за ОСТАННІЙ місяць Акції 2021 року, за умови досягнення сумарної вартості закупівлі не менше, ніж в Акційній програмі-2020, таким чином створюючи кінцевий закупочний результат, досягнутий УЧАСНИКОМ.
e) Вищеописана премія не являється фінансовою вигодою для УЧАСНИКА, а лише записом на його особистому рахунку, та призначена виключно для цілей Акції, що впливає на кінцеві результати закупок конкретного УЧАСНИКА.
12. На підставі сум зарахованої вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів WIX Filters в особистих профілях УЧАСНИКІВ діючої Акції буде формуватися Рейтинг. Рейтинг показує місце, яке на даний час посідає УЧАСНИК, і є впорядкований за спаданням згідно вартості закупок брутто (з ПДВ), врахованих у профілях.
13. Рейтинг буде формуватися від 01.04.2021 р. до 31.07.2021 р. та буде периодично актуалізуватиметься та публікуватиметься на сторінці www.akciya.wix.ua.
14. Підсумковий Кінцевий Рейтинг буде сформовано до 13.08.2021 року на підставі кінцевих закупочних результатів, досягнутих УЧАСНИКАМИ, про які описано в пункті II.11.d. даних Правил, та буде опублікований на сайті www.akciya.wix.ua в день 13.08.2021 р.
15. У випадку отримання однакових вартостей брутто (з ПДВ) закуплених фільтрів марки WIX Filters при створенні проміжних Рейтингів або у випадку досягнення однакового значення кінцевого закупочного результату при створенні Кінцевого Рейтингу двома УЧАСНИКАМИ або більше, черговість займаних місць у кінцевому підсумку буде вирішена на підставі дати та часу реєстрації  участі в діючий Акції (відповідно до пункту II.3 цих Правил). Більш рання дата та час реєстрації визначатиме вище місце.
16. Посідання визначеного, у нижченаведеному пункті III, місця в Кінцевому Рейтингу та / або досягнення певного порогу закупок [обсяг вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters, врахованих в особистому профілі УЧАСНИКА] дає УЧАСНИКОВІ право на отримання Призів, що присуджуються відповідно до пункту III Правил.
17. Діюча Акція позбавлена будь-яких елементів випадковості та збігів при отриманні права на призи, тобто Акція не є азартною грою, тоталізатором або рекламною лотереєю, результат яких залежить від випадку (проведення жеребкування) згідно із законодавством України про азартні ігри.

III. НАГОРОДИ
1. ОРГАНІЗАТОР пропонує УЧАСНИКАМ наступні види нагород: Головні призи і Речові призи (далі кожен з них або всі разом - Призи).
2. Головними Призами в діючій Акції є акційні купони, які дають право взяти участь у триденній зустрічі у Польщі під назвою «ФОРУМ WIХ FILTERS», для ДВОХ представників від кожного з УЧАСНИКІВ (вказаних особами, уповноваженими діяти від імені УЧАСНИКА). ОРГАНІЗАТОР несе витрати, пов'язані з проїздом, проживанням, харчуванням, запланованими розвагами, страховкою, трансферами у країні поїздки та вхідними квитками на відвідувані місця, вказані ОРГАНІЗАТОРОМ. Особи, які візьмуть участь в поїздці «ФОРУМ WIХ FILTERS» зобов'язані мати біометричний закордонний паспорт, або передчасно до виїзду самостійно отримати візу Шенген та оплатити всі пов’язані з цим витрати у випадку використання дійсного не біометричного закордонного паспорту.
3. Головні Призи отримують УЧАСНИКИ діючої Акції, які займуть з 1 по 20 місця у Кінцевому рейтингу відповідно до пункту II.14 цих Правил, за умови, що загальна зарахована вартість брутто (з ПДВ) закуплених  фільтрів WIX Filters в особистому профілі даного УЧАСНИКА  протягом усього терміну проведення Акції становитиме не менше ніж 800 000 ГРН брутто (з ПДВ).
4. У випадку відмови УЧАСНИКА від отримання Головного призу, це право переходить до УЧАСНИКА, який посів наступне місце у Кінцевому рейтингу з дотриманням умов, зазначених у пункті III.3 цих Правил.
5. УЧАСНИКИ, які посіли 1-20 місця у Кінцевому рейтингу та претендують на отримання Головного призу, але вартість кінцевого закупочного результату, досягнутого УЧАСНИКОМ, буде нижчою, ніж це потрібно для даного місця Рейтингу, визначеною в пункті III.3. цих Правил - не отримують права на Головний Приз.
6. Точна дата, програма поїздки «ФОРУМ WIХ FILTERS»  будуть оголошені на www.akciya.wix.ua протягом терміну проведення Акції. Попередньо зустріч «ФОРУМ WIХ FILTERS» планується на період 22.09.-25.09.2021.
8. ОРГАНІЗАТОР повідомляє, що платежі за можливими податковими зобов'язаннями, пов'язаними з отриманням призів, є виключним обов'язком УЧАСНИКА.
9. Отримуючи/приймаючи Головний Приз представники УЧАСНИКА зобов’язується отримати самостійно від УЧАСНИКА поїздки «ФОРУМ WIХ FILTERS»  типову згоду на безкоштовну фіксацію їх зображення ОРГАНІЗАТОРОМ або третіми особами під час поїздки «ФОРУМ WIХ FILTERS» та на розповсюдження цього зображення у цілому світі, зокрема в соціальних мережах. Вищезазначене обумовлює присудження Призу у вигляді участі в зустрічі «ФОРУМ WIХ FILTERS». Водночас представники  УЧАСНИКА зобов’язується не відкликати даної угоди упродовж 10 років від дня завершення вищевказаної поїздки, в якій ці особи брали участь.

IV. ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ
1. Лауреати Головного призу до 13.08.2021 р будуть повідомлені по телефону та/або по електронній пошті (на адресу, вказану в профілі УЧАСНИКА) про отримання ними права на Головні призи.  Лауреати у термін до 17.08.2021 р. повинні підтвердити у своєму особистому профілі УЧАСНИКА прийняття присудженого їм Призу та вказати всі необхідні дані ДВОХ осіб, які від імені УЧАСНИКА візьмуть участь у підготовленій ОРГАНІЗАТОРОМ зустрічі «ФОРУМ WIХ FILTERS».
2. Відмова або неотримання Призу переможцем Акції призведе до втрати права на Приз у момент відмови від його отримання.

V. ПРАВИЛА ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ РЕКЛАМАЦІЙ
1. Можливі скарги (рекламації) стосовно Акції можна пред'являти протягом усього терміну її проведення на адресу ОРГАНІЗАТОРА: MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., з головним офісом в м Гостинь (Польща), адреса вул. Вроцлавська, 145, 63-800, (вирішальне значення має дата надходження рекламації на вищевказану адресу) або електронною поштою на akciya@wix.ua, але не пізніше ніж до 07.10.2021 р., за винятком рекламацій щодо вартості закупок, нарахованих в особистих профілях УЧАСНИКІВ, що зазначаються на сторінці "Мої покупки". Рекламації щодо вартості закупок, облікованих в особистих профілях УЧАСНИКІВ, можна пред'являти, використовуючи форму, натиснувши (клікнувши) на іконку  („наголос про незгоду”), розташовану поруч з кожною нарахованою вартістю, не пізніше кінця поточного місяця за покупки у попередньому місяці (наприклад, якщо неправильна вартість стосується закупок у квітні 2021 р., то рекламації щодо даної вартості можна подавати не пізніше 31 травня 2021 р.). Винятком є можливість пред'явлення рекламації щодо вартості закупок, нарахованих в особистих профілях УЧАСНИКІВ за липень 2021 р, термін пред'явлення яких завершується 10.08.2021 р. до 10:00 год.
2. Рекламації та скарги розглядає призначена ОРГАНІЗАТОРОМ Комісія, згадана у пункті VI Правил.
3. Розгляду підлягають тільки рекламації та скарги, подані у письмовому вигляді або електронною поштою на вказану вище адресу.
4. Час розгляду рекламації або скарги триває до 14 днів від дня отримання рекламації/скарги та завершується повідомленням УЧАСНИКА про результати розгляду поданої рекламації - у вигляді повідомлення в особистому профілі УЧАСНИКА та/або повідомлення, висланого на адресу електронної пошти, вказану в особистому профілі УЧАСНИКА. Після завершення часу на розгляд рекламації або скарги, УЧАСНИК має право на розслідування претензій, які не були розглянуті, у польському суді за місцезнаходженням головного офісу компанії MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., з головним офісом в м Гостинь (Польща).

VI. КОНТРОЛЬ ЗА ПРАВИЛЬНИМ ПРОВЕДЕННЯМ АКЦІЇ
1. Контроль за правильністю проведення Акції буде здійснювати Комісія із трьох осіб, призначена Керівництвом Компанії MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., з головним офісом в м Гостинь (Польща).
2. ОРГАНІЗАТОР залишає за собою право на перевірку вищезазначеною Комісією факту  придбання фільтрів марки WIX Filters шляхом ознайомлення з видатковими накладними, у яких задокументовано вартості, обліковані у профілі УЧАСНИКА.
3. ОРГАНІЗАТОР залишає за собою право на припинення видачі призів у випадку обґрунтованої підозри стосовно діяльності УЧАСНИКА, яка не відповідає Правилам. У такому випадку УЧАСНИК зобов’язаний на вимогу ОРГАНІЗАТОРА представити видаткові накладні, у яких задокументовано піддані сумніву вартості покупки фільтрів марки WIX Filters, які обліковані у профілі УЧАСНИКА. У випадку нестачі або відсутності  вищезазначених документів або наданні неправдивих документів, щодо яких виникла обґрунтована підозра про зловживання з боку УЧАСНИКА, піддані сумніву вартості будуть анульовані ОРГАНІЗАТОРОМ із профілю УЧАСНИКА.
4. Після завершення Акції Комісія складе протокол із зазначенням її результатів.
5. З усіх можливих питань, не врегульованих цими Правилами, рішення приймає Комісія.

VII. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Участь у Акції „ФОРУМ WIХ FILTERS”означає згоду її УЧАСНИКА з умовами, вказаними у цих Правилах.
2. Правила Акції „ФОРУМ WIХ FILTERS” знаходиться також в офісі ОРГАНІЗАТОРА та розміщений на веб-сайті www.akciya.wix.ua
3. ОРГАНІЗАТОР, у разі випадкових причин, повністю не залежних від ОРГАНІЗАТОРА, залишає за собою право змінювати тип або характер Головного призу [зокрема, місце запланованої зустрічі]. У такій ситуації ОРГАНІЗАТОР зобов'язаний організувати Головний приз в інший час та/або місце, тотожні за привабливістю, стандартам та вартістю.
4. ОРГАНІЗАТОР не передбачає можливості виплати одержувачу призу грошового та речового еквівалента в обмін на відмову від призу.
5. УЧАСНИКИ не мають права вимагати призів зі специфічними характеристиками або отримання їхніх еквівалентів (грошового або речового).
6. Головна мета Акції, умови якої описані в цих Правилах, є збільшення продажу фільтрів торгової марки WIX Filters та отримання доходу ОРГАНІЗАТОРОМ і УЧАСНИКАМИ Акції.
7. ОРГАНІЗАТОР не несе відповідальність за податкові зобов’язання УЧАСНИКІВ, що виникають внаслідок їх участі в Акції, та не визначає податкові наслідки, що випливають з участі у Акції для її УЧАСНИКІВ.
8. У питаннях, не обумовлених цими Правилами, застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу та інших відповідних положень польського законодавства.
9. ОРГАНІЗАТОР залишає за собою право проводити додаткові рекламні заходи в рамках і в період проведення цієї Акції, призначені для її УЧАСНИКІВ, про що він повідомляє УЧАСНИКІВ на сторінці www.akciya.wix.ua або за допомогою електронної пошти.
10. ОРГАНІЗАТОР залишає за собою право вносити зміни в зміст Правил цієї Акції у період її проведення, які, разом с тим не будуть порушувати прав, набутих УЧАСНИКАМИ. Про зміни ОРГАНІЗАТОР повідомляє УЧАСНИКІВ завчасно у семиденний термін скеровуючи повідомлення на адресу, вказану в профілі УЧАСНИКА. Крім того, будь-які зміни до Правил будуть зазначені на сайті www.akciya.wix.ua.
11. Умови проведення Акції регулюються виключно цими Правилами. Всі рекламні матеріали мають виключно інформаційний характер.

Повернутися

Ви ще не маєте облікового запису?

Реєстрація займає декілька хвилин!
VIDEO
+