Strona główna

Вираження згоди та інформаційне застереження щодо надання контактних даних (адреса електронної пошти, номер телефону) у формі підтвердження в процесі реєстрації в ПРОГРАМІ WIX FILTERS ALWAYS WIN.

  • Надаю згоду на збір та обробку моїх персональних даних, наданих реєстраційному формулярі в процесі реєстрації в ПРОГРАМІ WIX FILTERS ALWAYS WIN (далі Програма) організованою через компанію "MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k." з місцезнаходженням в Гостині, вул. Вроцлавська (Wrocławska) 145, зареєстрованою в реєстрі підприємців KRS Районного суду в Познані Нове Място і Вільда в Познані IX Економічне відділення KRS під номером 0000674026 (далі „Адміністратор” або „Організатор”) в цілях зворотного зв’язку та перевірки участі даного підприємця у Програмі. Передача Організатором моїх персональних даних допускається лише тим третім особам, які залучені до реалізації Програми та підлягає принципам, визначеним в законі про захист персональних даних.
  • Надаю згоду на відправлення за допомогою засобів електронної комунікації повідомлень, в цілях зворотного зв’язку та перевірки участі даного підприємця у Програмі Організатором або суб'єктом, якому Організатор доручить виконання цієї діяльності, на зазначенні мною контактні дані, надані у формі що підтверджує участь у Програмі, за виключенням відправки комерційної інформації в розумінні закону про виконання послуг по електронній пошті від 18 липня 2002 р. (Вісник законів 2017 поз. 1219).
  • Надаю згоду на використання телекомунікаційних кінцевих пристроїв (в розумінні закону про телекомунікацію від 16 липня 2014 р. Вісник законів 2017 поз. 1907), Організатором або суб'єктом, якому Організатор доручить виконання цієї діяльності, з використанням вказаних контактних даних у формі, що підтверджують участь у Програмі, з метою зворотного зв'язку та перевірки участі даного підприємця у Програмі, за допомогою телекомунікаційних кінцевих пристроїв, зокрема за допомогою телефонних дзвінків та СМС-повідомлень.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

  • Я розумію, що мої дані обробляються на основі згоди, вираженої мною при вступі до Програми, та/або згоди ,наданій у наведеній вище формі, тобто відповідно до ст. 6 абзац 1 пункт а) RODO - Закону про захист персональних даних.
  • Персональні дані, надані у формі підтвердження в процесі реєстрації в Програмі, будуть оброблятися Адміністратором, тобто MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., з головним офісом в м. Гостинь (Польща), їх одержувачами та суб'єктами, яким Адміністратор доручив обробляти ці дані, можуть бути лише ті суб'єкти, яким Адміністратор доручив організацію та реалізацію Програми. З Адміністратором можна сконтактуватися за допомогою електронної пошти marketing@filtron.eu або за телефоном +48 65 572-89-37.
  • Щодо учасників Програми, які не є громадянами Польщі, їх дані будуть оброблятися на території Польщі і після того будуть передаватися в країну їх походження, з метою забезпечення поточних контактів з цими учасниками в рамках перевірки участі даного підприємця у Програмі.
  • Персональні дані будуть оброблятися протягом перевірки участі в Програмі, на період максимум 1 рік з дати подання, після чого вони можуть бути оброблені на основі окремої згоди, стосовно участі в Програмі.
  • Я розумію, що крім права доступу до моїх даних, права до їх виправлення, видалення або вимагання обмеження їх обробки, я маю право виказати заперечення щодо обробки даних до Голови Управління з питань захисту персональних даних.
  • Розумію, що згоди на обробку персональних даних, виражені мною раніше у зв'язку з перевіркою участі в Програмі, а також будь-які згоди, висловлені в рамках Програми, є добровільними, але їх відкликання або відсутність, призводить до неможливості перевірити відповідно – підтвердження участі у Програмі, або саму участь у Програмі. Відкликання згоди не впливає на законність дій, які були зроблені на підставі цієї згоди до її скасування.
  • Адміністратор надає Ваші дані для автоматичного прийняття рішень шляхом внесення до додатку, що досліджує обсяг та рівень зацікавлення продуктами Адміністратора, а також з метою визначення обсягу співпраці та продуктів, які можуть Вас зацікавити.