WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017

ПРАВИЛА

Запрошуємо ознайомитися з докладним змістом правил WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018. Все це для того, щоб максимально використовувати свій потенціал в актуальній версії Програми

Повернутися


I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Організаторами Акційної програми під гаслом " WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018" є:
a) ТОВ " МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА" з головним офісом за адресою вул. Щаслива (раніше Правдиньска) 1а, 31000 м. Красилів, Хмельницька обл., Україна, код ЄДРПОУ 33727399, та
b) MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. [раніше: MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.], з головним офісом в м Гостинь (Польща), адреса ul. Wrocławskа 145, 63-800 Gostyń (вул. Вроцлавська, Гостинь), зареєстроване в Реєстрі підприємців Державного Судового Реєстру в Познанському Районному Суді Познань - Нове Място і Вільда, IX Комерційний відділ під номером KRS 0000674026, NIP: 696-14-13-485 (разом далі - ОРГАНІЗАТОР).
2. Акційна програма стимулює закупівлі фільтрів марки WIX Filters.
3. Акційна програма поширюється на суб'єкти господарювання, зареєстровані на території України.
4. Акційна програма починається 01.03.2018 р., та завершується 31.07.2018 р.
5. Основним інструментом для проведення Акційної програми є веб-сайт www.akciya.wix.ua, за допомогою якого буде проводитися реєстрація Учасників, їх облік і розрахунки.
6. Учасником Акційної програми може бути юридична або фізична особа – приватний підприємець (далі - УЧАСНИК), що веде господарську діяльність, купуючи фільтри марки WIX Filters в постачальників з переліку, що знаходиться на сайті www.akciya.wix.ua (далі - ПОСТАЧАЛЬНИКИ).
7. У Акційній програмі не мають права брати участь безпосередні клієнти Організатора [Тобто суб'єкти, що купують фільтри марки WIX Filters у Організатора], а також фізичні та юридичні особи, що діють як дочірні та франчайзингові компанії під маркою безпосереднього клієнта Організатора, співробітники Організатора, особи, що діють від імені та за дорученням суб’єктів, які надають будь-які послуги стосовно нагород у Акційній програмі, інші особи, пов'язані з Акційною програмою " WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018" , а також їх батьки, брати і сестри, подружжя та діти.

II. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ
1. Умовою участі в Акційній програмі є придбання фільтрів марки WIX Filters принаймні в одного ПОСТАЧАЛЬНИКА в період з 01.03.2018 р. по 31.07.2018 р., а також належна реєстрація УЧАСНИКА у Акційній програмі та зазначення, як мінімум, одного свого ПОСТАЧАЛЬНИКА.
2. Є два способи реєстрації УЧАСНИКІВ:
a) Суб'єкти, відомі Організатору, які отримали поштою або кур'єрською поштою, або електронною поштою запрошення взяти участь в Акційній програмі, входять на веб-сайт www.akciya.wix.ua, використовуючи вказані в запрошенні логін і пароль,
b) суб'єкти, які не отримали згаданого вище запрошення з логіном і паролем, реєструються на сайті www.akciya.wix.ua, заповнюючи реєстраційну форму за посиланням " У Вас немає облікового запису? Зареєструватися" .
3. Організатор розділяє УЧАСНИКІВ на дві групи: Оптові або Магазини і Майстерні.
ОПТОВА група - це юридичні особи, що купують фільтри WIX від Постачальників, та основною діяльністю яких (по відношенню фільтрів WIX) є подальша перепродаж фільтрів іншим суб'єктам господарювання.
Група МАГАЗИНІВ І МАЙСТЕРЕНЬ - це організації, основна діяльність яких полягає у використанні фільтрів WIX, придбаних у Постачальників для подальшої комерційної діяльності (зокрема заміна фільтрів та мастил) та/або їх перепродажу роздрібному клієнту (кінцевому споживачу).
Учасники призначається для певної групи на основі даних, доступних Організатору що до певного УЧАСНИКА, або за відсутності таких даних, на підставі заяви УЧАСНИКА. Надання заяви УЧАСНИКАМИ про приналежність до певної групи є одноразовим і остаточним і не підлягає зміні в межах тривання Акційної програми. Організатор може перевести УЧАСНИКА з однієї групи в іншу, якщо згідно з його даними він повинен належати до цієї групи, але не більше одного разу під час проведення Акційної програми.
4. Належна реєстрація УЧАСНИКА на сайті www.akciya.wix.ua з дотриманням положень, викладених в пунктах. II.2.a. і II.2.b, полягає в тому щоб:
a) доповнити і / або оновити контактні дані в особистому профілі УЧАСНИКА,
b) встановити пароль для доступу до облікового запису УЧАСНИКА,
c) вибрати ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ, у яких УЧАСНИК купує фільтри WIX Filters,
d) висловити згоду Організатору на збір та обробку (в тому числі передачу) персональних даних, наданих в реєстраційній формі Акційної програми " WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018" в обсязі, необхідному для проведення Акційної програми та будь-яких додаткових рекламних заходів, вказаних в пункті VII. 14 даних Правил.
Передача персональних даних Організатором можлива тільки залученим до реалізації Акційної програми третім особам, і підпадає під дію правил, встановлених Законом про захист персональних даних,
e) підтвердити, що особа, яка здійснює реєстрацію УЧАСНИКА, уповноважена взяти участь у Акційній програмі " WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018" від імені УЧАСНИКА та що не існує обмежень, які б унеможливлювали виконання цієї заявки та діяльності у цих межах від імені Учасника,
f) ознайомлення із особою, яка надала заявку, та підтвердження від власного імені та від імені Учасника прийняття Правил Акційної програми " WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018" ,
g) підтвердити реєстрацію, натиснувши на посилання активації, відправлене на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти.
5. Для того, щоб підтвердити заявку, на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти буде надіслане посилання активації. Натискання (клік) на посилання активації є остаточним підтвердженням участі у акційній програмі. Від цього моменту, використовуючи отримані логін і встановлений пароль, УЧАСНИК може брати участь у акційній програмі та спостерігати за її ходом.
6. Заявки на участь у Акційній програмі можна подавати протягом усього терміну її проведення.
7. УЧАСНИК Акційної програми може у будь-який час відмовитися від участі в ній, відправивши для цього відповідний запит на видалення з реєстру УЧАСНИКІВ рекомендованим листом на адресу Організатора або електронною поштою на адресу akciya@wix.ua, вказавши у темі повідомлення слово " відмова" .
8. У заявці на участь у Акційній програмі УЧАСНИК зобов'язаний вказати ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ, у яких він купує фільтри марки WIX Filters. Додатково, під час проведення Акційної програми УЧАСНИК може вказати у своєму профілі додаткових ПОСТАЧАЛЬНИКІВ або видалити їх, причому видалення ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ одночасно зумовлює анулювання врахованих раніше закупок, зроблених у ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ, що видаляється.
9. З метою проведення Акційної програми УЧАСНИК уповноважує Організатора отримувати в зазначених у своєму профілі ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ дані про вартість брутто (з ПДВ) придбаних ним фільтрів марки WIX Filters.
10. У Акційній програмі будуть враховуватися тільки покупки, здійснені УЧАСНИКАМИ у ПОСТАЧАЛЬНИКІВ; підтвердженням здійснення покупки є видаткова накладна з підписом та печаткою ПОСТАЧАЛЬНИКА. Покупки, підтверджені чеками, не враховуватимуться у Акційній програмі.
11. Отримані від ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters будуть реєструватися Організатором в особистому профілі кожного з УЧАСНИКІВ, починаючи з місяця, у якому УЧАСНИК вказав у своєму профілі ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ у Акційній програмі, відповідно до пунктів II. 8. і II.9. Правил.
12. Вартість брутто (з ПДВ) придбаних УЧАСНИКОМ фільтрів марки WIX Filters у різних ПОСТАЧАЛЬНИКІВ буде автоматично підсумовуватись в особистому профілі УЧАСНИКА.
13. Вартість брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters буде оновлюватися у профілі УЧАСНИКА раз на місяць, не пізніше 7-го числа місяця, за попередній місяць, за умови, що ПОСТАЧАЛЬНИК/И своєчасно надасть Організатору відповідні дані. УЧАСНИКИ беруть до уваги, що Організатор не в стані самостійно перевірити вартості брутто (з ПДВ) придбаних ними фільтрів, а також УЧАСНИКИ не можуть висунути претензії до Організатора, пов’язані з тим, що не були прийняті до уваги ті вартості закупок, які не були підтверджені ПОСТАЧАЛЬНИКОМ.
14. В Акційній програмі «WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018» для УЧАСНИКІВ минулорічної програми «WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017» (далі – Акційна програма-2017) Організатор приготував премію 20% за збільшення закупок фільтрів WIX.
Умови отримання вищевказаної премії - участь у минулорічному випуску Акційної програми-2017 та виконання наступних пунктів:
а) Підставою для розрахунку премії є вартість зареєстрованих минулорічних закупок на особистому рахунку УЧАСТНИКА в Акційній програмі-2017.
Різниця у вартостях (збільшення) закупок в 2018 році, по відношенню до значення в 2017 року, буде помножена на 20% і отримане значення, в якості премії, додається до вартості покупки зареєстрованого Учасника в цьогорічній Акційній програмі.
б) Сумарна вартості закупки та нарахованої премії 20% за її збільшення називається закупочним результатом.
в) У випадку, якщо вартість покупок, зареєстрованих на особистому рахунку УЧАСТНИКА цьогорічної Акційної програми буде нижче, ніж вартість покупок, зареєстрованих на його особистому рахунку Акційної програми-2017, тоді премія УЧАСНИКУ не нараховується.
Якщо за весь період цьогорічної Акційної програми загальна вартість закупки буде нижчою, ніж та, що була досягнута в Акційній програмі-2017, премія за збільшення закупки становитиме 0 (нуль) гривень.
d) Премія за збільшення закупок буде додана до вартості закупок, зареєстрованих на особистому рахунку УЧАСНИКА, після імпорту даних за ОСТАННІЙ місяць Акційної програми 2018, за умови досягнення сумарної вартості закупки не менше, ніж в Акційній програмі-2017, таким чином створюючи кінцевий закупочний результат, досягнутий УЧАСНИКОМ.
e) Вищеописана премія не являється фінансовою вигодою для УЧАСНИКА, а лише записом на його особистому рахунку, та яка призначена виключно для цілей Акційної програми та впливає на кінцеві результати закупок конкретного УЧАСНИКА.
15. На підставі сум зарахованої вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів WIX Filters в особистих профілях УЧАСНИКІВ Акційної програми буде формуватися Рейтинг, окремо для кожної групи УЧАСНИКІВ, представлених в пункті II.3. Рейтинг показує місце в даній групі УЧАСНИКІВ, яке на даний час посідає УЧАСНИК, і є впорядкований за спаданням згідно вартості закупок брутто (з ПДВ), врахованих у профілях.
16. Рейтинг буде формуватися від 01.04.2018 р. до 31.07.2018 р. та буде актуалізуватиметься у поточному порядку і публікуватиметься на сторінці www.akciya.wix.ua.
17. Підсумковий Кінцевий Рейтинг буде сформовано в період з 1 по 13 серпня 2018 року на підставі кінцевих закупочних результатів, досягнутих УЧАСНИКАМИ, згаданими в пункті II.14.d. даних Правил, та буде опублікований на сайті www.akciya.wix.ua 13.08.2018 р.
18. У випадку отримання однакових вартостей брутто (з ПДВ) закуплених фільтрів марки WIX Filters при створенні проміжних Рейтингів або у випадку досягнення однакового значення кінцевого закупочного результату при створенні Кінцевого Рейтингу двома або більше УЧАСНИКАМИ, черговість займаних місць у кінцевому підсумку буде вирішена на підставі дати та часу реєстрації участі у Акційній програмі (відповідно до пункту II.4 цих Правил). Більш рання дата та час реєстрації визначатиме більш вище місце.
19. Посідання визначеного, у нижченаведеному пункті III, місця в Кінцевому Рейтингу та / або досягнення певного порогу закупок [рівня вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters, врахованих в особистому профілі УЧАСНИКА] дає УЧАСНИКОВІ право на отримання Призів, що присуджуються відповідно до пункту III Правил.
20. Призовими балами називається одиниця виміру, кількість яких відповідає певній вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters (відповідно до пункту III.9.d Правил). Отримана кількість балів дозволяє вибрати та одержати Речові призи з каталогу призів, розміщеного на сайті www.akciya.wix.ua.
21. Діюча Акційна програма позбавлена будь-яких елементів випадковості та збігів при отриманні права на призи, тобто акційна програма не є азартною грою, тоталізатором або рекламною лотереєю, результат яких залежить від випадку (проведення жеребкування) згідно із законодавством України.

III. НАГОРОДИ
1. Організатор пропонує УЧАСНИКАМ наступні види нагород: Головні призи і Речові призи (далі кожен з них або всі разом - Призи).
2. Головними призами у Акційній програмі є акційні купони, які дають право взяти участь у туристичній поїздці на Мальту по одному представникові від УЧАСНИКІВ (вказаного особами, уповноваженими до діяльності від імені УЧАСНИКА).
Організатор несе витрати, пов'язані з проїздом, проживанням, харчуванням, страховкою, трансферами у країні поїздки та вхідними квитками на відвідувані місця, вказані Організатором в Акційній програмі.
Особи, які беруть участь у туристичній поїздці на Мальту зобов'язані мати біометричний закордонний паспорт* або передчасно до виїзду самостійно отримати візу Шенген та оплатити всі пов’язані з цим витрати у випадку наявності дійсного закордонного паспорту старого зразка.
*Безвіз (безвізовий режим - до 90 днів протягом 180 днів) з Мальтою діє з 11 червня 2017 року.
3. Головні призи отримують:
а) в ОПТОВІЙ групі УЧАСНИКИ Акційної програми, які посіли 1-8 місця у Кінцевому рейтингу відповідно до пункту II.17 Правил і одночасно загальна зарахована вартість брутто (з ПДВ) закуплених фільтрів WIX Filters в особистому профілі даного УЧАСНИКА протягом усього терміну проведення Акційної програми буде становити не менше ніж 1 100 000 ГРН.
Крім того, УЧАСНИКИ, які посіли 1-8 місця, одержують по 1 000 балів для отримання Речових призів із каталогу призів, розміщеного на сайті www.akciya.wix.ua, за умови, що сума зареєстрованої вартість брутто (з ПДВ) закуплених фільтрів WIX Filters в особистому профілі даного УЧАСНИКА в Акційній програмі WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018 буде не менша, ніж сума зареєстрованої вартість брутто (з ПДВ) закуплених фільтрів WIX Filters в особистому профілі даного УЧАСНИКА в минулорічній Акційній програмі-2017.
b) в групі МАГАЗИНІВ І МАЙСТЕРЕНЬ УЧАСНИКИ Акційної програми, які посіли 1-7 місця у Кінцевому рейтингу відповідно до пункта II.17 Правил і одночасно загальна зарахована вартість брутто (з ПДВ) закуплених фільтрів WIX Filters в особистому профілі даного УЧАСНИКА протягом усього терміну проведення Акційної програми буде становити не менше ніж 800 000 ГРН.
Крім того, УЧАСНИКИ, які посіли 1-7 місця, одержують по 1 000 балів для отримання Речових призів із каталогу призів, розміщеного на сайті www.akciya.wix.ua, за умови, що сума зареєстрованої вартість брутто (з ПДВ) закуплених фільтрів WIX Filters в особистому профілі даного УЧАСНИКА в Акційній програмі WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018 буде не менша, ніж сума зареєстрованої вартість брутто (з ПДВ) закуплених фільтрів WIX Filters в особистому профілі даного УЧАСНИКА в минулорічній Акційній програмі-2017.
4. У випадку відмови УЧАСНИКА від отримання Головного призу, це право переходить до УЧАСНИКА, який посів наступне місце у Кінцевому рейтингу з дотриманням умов, зазначених у пункті III.3 Правил.
5. УЧАСНИКИ, які посіли ті місця у Кінцевому рейтингу, які надають право на отримання Головного призу, але у випадку, якщо сума їх врахованої в особистому профілі УЧАСНИКА вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів WIX Filters протягом всього терміну проведення Акційної програми буде менша ніж потрібно для даного місця відповідно до пункту. III.3. цих Правил - одержують призові бали для отримання Речових призів, відповідно до пункту III.7.d Правил.
6. Точна дата, місце відправлення і програма поїздки на Мальту будуть оголошені на www.akciya.wix.ua протягом терміну проведення Акційної програми. Попередньо поїздка на Мальту планується на на межі вересня та жовтня 2018 року.
7. Речові нагороди:
a) Список Речових призів з вартістю, вказаною у призових балах, знаходиться у каталозі Призів на сайті www.akciya.wix.ua
b) Право на отримання Речового призу присуджується за досягнення певного порогу закупок і не залежить від позиції у рейтингу. Призові бали, присуджені УЧАСНИКУ за досягнення порогу закупок, встановлюються Організатором на підставі принципів, викладених у цих Правилах.
c) Мінімальна вартість брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів WIX Filters в особистому профілі УЧАСНИКА у період проведення Акційної програми, що дає право на отримання речового призу, для ОПТОВОЇ групи становить 40 000 ГРН,
а для групи МАГАЗИНІВ І МАЙСТЕРЕНЬ становить 4 000 ГРН.
d) Залежно від рівня певного порогу закупок, УЧАСНИКУ присвоюється, відповідно до нижченаведеної таблиці, кількість призових балів, які УЧАСНИК може витратити на Речові призи з Каталогу Призів:

Кількість балів для
використання на речові
Призи в ОПТОВІЙ групі
Поріг закупок в ГРН
3500 понад 600 000
3000 500 000 - 599 999,99
2500 450 000 - 499 999,99
2000 400 000 - 449 999,99
1750 350 000 - 399 999,99
1500 300 000 - 349 999,99
1250 250 000 - 299 999,99
1000 200 000 - 249 999,99
800 160 000 - 199 999,99
500 100 000 - 159 999,99
300 60 000 - 99 999,99
200 40 000 - 59 999,99
0 0 - 39 999,99
Кількість балів для
використання на речові Призи
в групі МАГАЗИНІВ І МАЙСТЕРЕНЬ
Поріг закупок в ГРН
3000 понад 500 000
2500 450 000 - 499 999,99
2000 400 000 - 449 999,99
1750 350 000 - 399 999,99
1500 300 000 - 349 999,99
1250 250 000 - 299 999,99
1000 200 000 - 249 999,99
800 160 000 - 199 999,99
600 130 000 - 159 999,99
500 100 000 - 129 999,99
400 80 000 - 99 999,99
300 60 000 - 79 999,99
250 50 000 - 59 999,99
200 40 000 - 49 999,99
150 30 000 - 39 999,99
125 25 000 - 29 999,99
100 20 000 - 24 999,99
80 16 000 - 19 999,99
65 13 000 - 15 999,99
50 10 000 - 12 999,99
35 7 000 - 9 999,99
20 4 000 - 6 999,99
0 0 - 3 999,99


Якщо УЧАСНИКИ не накопичать мінімальної суми вартості брутто (з ПДВ) в ГРН придбаних фільтрів WIX Filters в особистому профілі УЧАСНИКА за весь термін проведення Акційної програми, що дає право на отримання певного Призу, Організатор залишає за собою право на прийняття рішення про скасування вище зазначеного мінімуму на користь УЧАСНИКІВ.
e) УЧАСНИК вибирає Речові призи на вартість, що не перевищує кількості отриманих призових балів.
f) Обмін призових балів на Речові призи (ВИБІР ПРИЗІВ) із каталогу призів УЧАСНИКИ повинні здійснити упродовж 7 днів після публікації Підсумкового рейтингу, тобто від 13 до 20.08.2018 р., тільки та виключно в особистому профілі УЧАСНИКА на сайті www.akciya.wix.ua.
g) У випадку, якщо УЧАСНИК не вибере приз у термін, вказаний у пункті III.7.f Правил, УЧАСНИК втрачає право на Речовий приз.
h) Якщо УЧАСНИК посяде у Кінцевому рейтингу місце, яке гарантує отримання Головного призу то він втрачає право на отримання Речових призів, передбачених за досягнення чергових порогів закупок.
8. Організатор повідомляє, що платежі за можливими податковими зобов'язаннями, пов'язаними з отриманням призів, є виключним обов'язком УЧАСНИКА.
9. Отримуючи/приймаючи Головний приз представник Учасника зобов’язується отримати від учасника туристичної поїздки на Мальту типову угоду на безкоштовну фіксацію його зображення Організатором або третіми особами під час туристичної поїздки на Мальту та розповсюдження цього зображення у цілому світі, зокрема з метою подання звіту про туристичну поїздку на Мальту, у тому числі й у громадських ЗМІ. Вищезазначене обумовлює присудження Призу у вигляді туристичної поїздки. Водночас представник Учасника зобов’язується не відкликати даної угоди упродовж 10 років від дня завершення даної туристичної поїздки, у якій висунута особа брала участь.

IV. ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ
1. Лауреати Головного призу до 13.08.2018 р будуть повідомлені по телефону та/або по електронній пошті (на адресу, вказану в профілі УЧАСНИКА) про отримання ними права на Головний призи.
Переможці у термін до 17.08.2018 р. повинні підтвердити у своєму особистому профілі прийняття присудженого їм Призу та вказати всі необхідні дані особи, яка буде від імені УЧАСНИКА брати участь у підготовленій Організатором поїздці.
2. Речові призи будуть відправлені переможцям поштою або кур'єрською доставкою з підтвердженням отримання у термін до 30.09.2018 р. (вирішальне значення має дата відправлення), однак Організатор має право на власний розсуд подовжити цей період. У випадку подовження періоду, вказаного у попередньому рішенні Організатора, УЧАСНИК буде проінформований про цей факт одним із трьох шляхів: по телефону, листом на електронну пошту або повідомленням СМС.
3. Відмова або неотримання Призу переможцем Акційної програми призведе до втрати права на Приз у момент відмови від його отримання.
4. ОРГАНІЗАТОР не несе відповідальності за роботу пошти чи кур'єрської служби, яка забезпечує доставку призів.

V. ПРАВИЛА ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ РЕКЛАМАЦІЙ
1. Можливі заперечення стосовно Акційної програми можна пред'являти протягом усього терміну її проведення на адресу ОРГАНІЗАТОРА: MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. [раніше: MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.], з головним офісом в м Гостинь (Польща), адреса ul. Wrocławskа 145 (вул. Вроцлавська, 145), 63-800 Gostyń,(вирішальне значення має дата надходження рекламації на вищевказану адресу) або електронною поштою на Akciya@wix.ua, але не пізніше ніж до 07.10.2018 р., за винятком рекламацій щодо вартості закупок, нарахованих в особистих профілях УЧАСНИКІВ, що зазначаються на сторінці " Мої покупки" . Рекламації щодо вартості закупок, облікованих в особистих профілях УЧАСНИКІВ, можна пред'являти, використовуючи форму, натиснувши (клікнувши) на іконку " !" (" оголоси про незгоду" ), розташовану поруч з кожною нарахованою вартістю, не пізніше кінця поточного місяця за покупки у попередньому місяці (наприклад, якщо неправильна вартість стосується закупок у квітні 2018 р., то рекламації щодо даної вартості можна подавати не пізніше 31 травня 2018 р.). Винятком є можливість пред'явлення рекламації щодо вартості закупок, нарахованих в особистих профілях УЧАСНИКІВ за липень 2018 р, термін пред'явлення яких завершується 09.08.2018 р. до 10:00 год.
2. Рекламації, що стосуються механічних пошкоджень Призів, які виникли не у процесі транспортування, будуть розглянуті Організатором тільки в разі перевірки посилки адресатом у момент її отримання спільно з кур’єром або представником пошти (про це необхідно обов’язково повідомити Організатора), а також якщо ці рекламації будуть пред'явлені у письмовому вигляді протягом 7 днів від дня отримання Призу УЧАСНИКОМ (вирішальне значення має дата надходження рекламації на адресу Організатора, див. вищевказаний пункт 1).
3. Право на обмін замовленого Призу УЧАСНИК має тільки у випадку його пошкодження, який стався не в процесі транспортування (і коли цей факт визнаний Організатором) або якщо надісланий приз не відповідає замовленню Переможця. Для того, щоб подати рекламацію, УЧАСНИК повинен протягом 7 днів від дня отримання посилки зв'язатися з Організатором та повернути Приз разом з детальним описом причин рекламації та зазначенням адреси УЧАСНИКА (вирішальне значення має дата надходження рекламації на адресу Організатора, див. вищевказаний пункт 1).
Організатор залишає за собою право відмовити у прийнятті Призів, котрі повертає Переможець, у разі недотримання згаданих вище вимог. Крім того, Організатор не буде приймати Призів зі слідами використання або пошкодження Призу отримувачем.
4. Рекламації та заперечення розглядає призначена Організатором Комісія, згадана у пункті VI Правил.
5. Розгляду підлягають тільки рекламації та заперечення, подані у письмовому вигляді або електронною поштою на вказану вище адресу.
6. Час розгляду рекламації або заперечень триває до 14 днів від дня отримання рекламації/заперечення та завершується повідомленням УЧАСНИКА про результати розгляду поданої рекламації - у вигляді повідомлення в особистому профілі УЧАСНИКА і/або повідомлення, висланого на адресу електронної пошти, вказану в особистому профілі УЧАСНИКА. Після завершення часу на розгляд рекламації або заперечень, УЧАСНИК має право на розслідування претензій, які не були розглянуті, у польському суді за місцезнаходженням головного офісу компанії MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. (раніше: MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.) з офісом у Гостині.

VI. КОНТРОЛЬ ЗА ПРАВИЛЬНИМ ПРОВЕДЕННЯМ АКЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ
1. Контроль за правильністю проведення Акційної програми буде здійснювати Комісія із трьох осіб, призначена Радою генерального партнера компанії MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. [раніше: MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.] у Гостині.
2. Організатор залишає за собою право на перевірку вищезазначеною Комісією факту придбання фільтрів марки WIX Filters шляхом ознайомлення з видатковими накладними, у яких задокументовано вартості, обліковані у профілі УЧАСНИКА.
3. Організатор залишає за собою право на припинення видачі призів у випадку обґрунтованої підозри щодо діяльності УЧАСНИКА, що не відповідає Правилам. У такому випадку УЧАСНИК зобов’язаний на вимогу Організатора представити видаткові накладні, у яких задокументовано піддані сумніву вартості покупки фільтрів марки WIX Filters, які обліковані у профілі УЧАСНИКА. У випадку нестачі або відсутності вищезазначених документів або наданні неправдивих документів, щодо яких виникла обґрунтована підозра про зловживання з боку УЧАСНИКА, піддані сумніву вартості будуть анульовані Організатором із профілю УЧАСНИКА.
4. Після завершення акційної програми Комісія складе протокол із зазначенням результатів програми.
5. З усіх можливих питань, не врегульованих цими Правилами, рішення приймає Комісія.

VII. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Участь у Акційній програмі " WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018" означає згоду її УЧАСНИКА з умовами, вказаними у цих Правилах.
2. Підтверджуючи участь в Акційній програмі, УЧАСНИК (якщо це фізична особа, а якщо ні, то представник УЧАСНИКА) висловлює згоду на збір і обробку (в тому числі передачу) ОРГАНІЗАТОРОМ персональних даних, наданих в реєстраційній формі Акційної програми "WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018", в обсязі, необхідному для здійснення Акційної програми, а також будь-яких додаткових рекламних заходів, згаданих в пункті VII.14. цих Правил. Передача ОРГАНІЗАТОРОМ персональних даних допускається третім особам, які беруть участь в реалізації Акційної програми, відповідно до правил, викладених у Законі про захист персональних даних або в будь-яких інших правових актах, що діють під час дії Акційної програми, а також на отримання комерційної інформації за допомогою електронного зв'язку, зокрема, комерційну СМС-інформацію, в тому числі про кількість зібраних балів – що відправляється ОРГАНІЗАТОРОМ або організацією, якій ОРГАНІЗАТОР доручить вищезгадані дії. Згода на обробку персональних даних та / або отримання комерційної інформації за допомогою електронних засобів зв'язку може бути відкликана у будь-який час, але це рівносильно відмові УЧАСНИКА від участі у Акційній програмі „WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018”.
3. Адміністратором персональних даних УЧАСНИКІВ і деяких додаткових рекламних заходів, згаданих у пункті VII.14. цих Правил, є Організатор. Мета збору й обробки даних - проведення Акційної програми під гаслом " WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018" та деяких додаткових рекламних заходів, згаданих у пункті VII.14. Кожен УЧАСНИК має право перевіряти свої персональні дані, а також виправляти або доповнювати їх, або вимагати їхнього видалення. Надання персональних даних УЧАСНИКОМ є добровільним.
4. Правила Акційної програми " WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018" знаходиться також в офісі Організатора та розміщений на веб-сайті www.akciya.wix.ua
5. У разі випадкових причин, повністю не залежних від ОРГАНІЗАТОРА, він залишає за собою право змінювати подорож до визначеної країни (тобто відносно Головного призу). У такій ситуації ОРГАНІЗАТОР зобов'язаний організувати поїздку в інший час і/або місце, тотожні за привабливістю, стандартам та вартістю.
6. Організатор не передбачає можливості виплати одержувачу призу грошового та речового еквівалента в обмін на відмову від призу.
7. УЧАСНИКИ не мають права вимагати призів зі специфічними характеристиками або отримання їхніх еквівалентів (грошового або речового).
8. Якщо певний приз, вказаний у каталозі призів, буде недоступний з причин, не залежних від Організатора, він залишає за собою право змінити колір, характеристики призу або замінити його на інший приз такої ж вартості, якості та класу.
9. Призи, на які є гарантійна карта продавця або виробника, у разі рекламації підлягають претензіям, які скеровуються винятково до виробника або продавця та винятково згідно з умовами наданої виробником гарантії.
10. Організатор не несе відповідальності за дефекти призів, якщо інше не випливає безпосередньо з цих Правил. Гарантійна відповідальність Організатора за дефекти призів цим виключається.
11. Головна мета Акційної програми, умови якої описані в цих Правилах, є збільшення продажу фільтрів торгової марки WIX Filters та отримання доходу ОРГАНІЗАТОРОМ і УЧАСНИКАМИ Акційної програми.
12. ОРГАНІЗАТОР не визначає податкові наслідки, що випливають з участі у Акційній програмі для УЧАСНИКІВ.
13. У питаннях, не обумовлених цими Правилами, застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу та інших відповідних положень польського законодавства.
14. Організатор залишає за собою право проводити додаткові рекламні заходи в рамках і в період проведення цієї Акційної програми, призначені для УЧАСНИКІВ, про що він повідомляє УЧАСНИКІВ на сторінці www.akciya.wix.ua або за допомогою електронної пошти.
15. Організатор залишає за собою право вносити зміни в зміст Правил Акційної програми у період її проведення, які, разом с тим не будуть порушувати прав, набутих УЧАСНИКАМИ. Про зміни Організатор повідомляє УЧАСНИКІВ завчасно у семиденний термін скеровуючи повідомлення на адресу, вказану в профілі УЧАСНИКА. Крім того, будь-які зміни до Правил будуть зазначені на сайті www.akciya.wix.ua.
16. Правила проведення Акційної програми регулюються виключно цими Правилами. Всі рекламні матеріали мають виключно інформаційний характер.


Повернутися