WIX FILTERS ALWAYS WIN 2019

Правила

Повернутися

WIX FILTERS ALWAYS WIN є флагманським заходом WIX Filters, що пропонує відчутні переваги зареєстрованим Учасникам, з історією, починаючи з 2007 р., коли було проведено першу загальноукраїнську кампанію стимулювання продажів.

У рамках діяльності, пов'язаної з удосконаленням формату, з цьогорічного видання WIX FILTERS ALWAYS WIN буде перетворено на постійний елемент відносин між брендом WIX FILTERS та його діловими партнерами.

В рамках цього заходу будуть проведені незалежні рекламні кампанії, спрямовані на поліпшення маркетингових комунікацій між тими що продають та/або замінюють фільтри і торговою маркою WIX FILTERS.

У 2019 році дві рекламно-інформаційні кампанії будуть проведені в рамках WIX FILTERS ALWAYS WIN.

Перша з них, що триватиме з 1 березня дo 31 липня, буде полягати в перевищенні встановлених закупівельних порогів та участі в додаткових заходах.

Друга акція, що реалізується під назвою ЕКСПЕДИЦІЯ WIX FILTERS, винагороджуватиме найкращі значення купівлі продукції WIX Filters, виконаних за період з 1 березня до 31 липня.

Нижче Ви знайдете посилання на докладні регламенти наших цьогорічних акційних пропозицій. Варто ознайомитися з ними, щоб повною мірою скористатися можливостями розвитку, які ми відкриваємо перед кожним Учасником нашої програми.

Повернутися