WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018
 
 
Strona główna

НАГОРОДИ У ПРОГРАМІ

Відкрийте для себе себе різноманітність ексклюзивних нагород, призначених лише для учасників, зареєстрованих у WIX FILTERS ALWAYS WIN 2018. Зареєструйтесь та приєднайтесь до них! Кожна задокументована накладна на покупку фільтрів WIX Filters наближає Вас до наступних закупівельних порогів. А тут правило просте - чим вищий поріг, тим привабливіші нагороди!

Увага! Для найкращих ми приготували 15 запрошень на таємничу Мальту!

Пам’ятайте! Чим вища вартість покупок на Вашому рахунку, тим більше нагород у Ваших руках.

WIX Filters

ТИСЯЧІ ГАРАНТОВАНИХ НАГОРОД

Перевищуйте закупівельні пороги та вибирайте нагороди та /або подарункові сертифікати серед таких категорій: Побутова техніка, радіо і телевізійна техніка, спортивні товари, іграшки або інструмент! Усе це очікує лише на зареєстрованих Учасників Програми, тож не зволікайте – приєднуйтесь до нас і отримуйте гарантовані нагороди!

WIX Filters

15 ЗАПРОШЕНЬ НА МАЛЬТУ

Мальта запрошує у світ, повний таємничих легенд, інтригуючого минулого та казкового сьогодення. Красива, чудова, гаряча - не дивно, що там можна почуватися, як у раю! Ви готові поринути у минуле та поблукати середньовічними містами, а також прожити свою середземноморську ПРИГОДУ?

WIX Filters

СПЕЦІАЛЬНІ ЗАХОДИ

Цьогорічний випуск Програми також багатий на привабливі додаткові нагороди. Крім цінних балів на покупки з нашого каталогу нагород, для найактивніших учасників ми підготували також рекламні матеріали для підтримки Ваших продажів! Увійдіть у Програму вже зараз і перевірте які спеціальні конкурси ми підготували для Вас!

WIX Filters

20% ПРЕМІЇ ЗА ЗРОСТАННЯ

Чергова новинка! У цьогорічному випуску Програми ми підготували сюрприз для Учасників попереднього випуску - WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017! Тільки вони можуть отримати 20% премії за зростання вартості покупок порівняно з минулорічним результатом. Саме так ми підтримуємо довгострокові відносини!

УВАГА - БЕРЕЗНЕВИЙ СЮРПРИЗ!

Зареєструйтесь у Програмі у БЕРЕЗНІ, купуйте фільтри торгової марки WIX Filters на мінімальну суму 4 000 гривень, - і отримайте нагороду-сюрприз. Конкурс триває упродовж усього березня, тому не зволікайте – зареєструйтесь сьогодні, здійсніть покупку та отримайте приз!