НАШІ ПРАВИЛА ПРОСТІ!

Filtron 2017

Реєструєшся
у програмі

Filtron 2017

Купуєш фільтри WIX Filters
з оформленням видаткової накладної

Filtron 2017

Отримуєш гарантовані
нагороди

Від 1 березня до 31 липня можеш скористатися шансом, який дає
WIX FILTERS - ALWAYS WIN 2017 і... радіти з нагород, котрі стануть у нагоді саме для Тебе!

У нашій програмі учасники отримують максимум комфорту та мінімум формальностей. Достатньо зареєструватися у програмі, вибрати своїх постачальників фільтрів WIX Filters і здійснювати покупки з оформленням видаткової накладної. Вартості брутто здійснених покупок з’являтимуться на рахунку учасника на початку кожного місяця.

За перевищення наступних закупівельних порогів на рахунок учасника будуть нараховуватися бали. Усі отримані у програмі бали учасники обміняють на доступні нагороди з Каталогу нагород. Вибір нагород можна буде здійснювати від 11 до 18 серпня 2017 р.

Додатково, для 20 найбільш активних учасників ми підготували одну з
20-ох дивовижних поїздок - до БРАЗИЛІЇ або до АНГЛІЇ. На всіх зареєстрованих учасників чекають також спеціальні конкурси з додатковими балами, а також рекламні матеріали на підтримку продажів.

СПИСОК ДИСТРИБ`ЮТОРІВ

Перевір список дистриб`юторів, які співпрацюють з нами у WIX FILTERS - ALWAYS WIN 2017 та купуй у них. Це перевірений спосіб для здобуття нагород!

Детальніше

ПРАВИЛА

Ознайомся з правилами нашої програми. Скористайся усіма можливостями, які вона надає Твоїй компанії. Чим більше ти знаєш - тим більше ти здобуваєш!

Детальніше

Не втрачай часу!

Вже зараз перевір список дистриб`юторів, ознайомся з правилами та
отримай гарантовані нагороди, котрі приготовлені саме для Тебе!

Ти ще не маєш профілю?

Реєстрація займе всього кілька хвилин!

Зареєструйся