Реєструйся на сайті
і отримуй призи!

ПРАВИЛА

Ознайомся з інформацією, що стосується програми WIX FILTERS - ALWAYS WIN 2017 і можливостями, які вона надає Твоїй компанії.

Повернутися

Правила проведення акційної програми під гаслом „WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017”

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Організаторами акційної програми під гаслом "WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017" є:
a) ТОВ "МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА" з головним офісом за адресою вул. Щаслива (раніше Правдиньска) 1а, 31000 м. Красилів, Хмельницька обл., Україна, код ЄДРПОУ 33727399, та
b) MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. [раніше: MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.] , з головним офісом в м Гостинь (Польща), адреса ul. Wrocławskа 145, 63-800 Gostyń (вул. Вроцлавська, Гостинь), зареєстроване в Реєстрі підприємців Державного Судового Реєстру в Познанському Районному Суді Познань - Нове Място і Вільда, IX Комерційний відділ під номером KRS 0000674026, NIP: 696-14-13-485 (разом далі - ОРГАНІЗАТОР).
2. Акційна програма стимулює закупівлі фільтрів марки WIX Filters.
3. Акційна програма поширюється на суб'єкти господарювання, зареєстровані на території України.
4. Акційна програма починається 01.03.2017 р., та завершується 31.07.2017 р.
5. Основним інструментом для проведення акційної програми є веб-сайт www.akciya.wix.ua, за допомогою якого буде проводитися реєстрація Учасників, їх облік і розрахунки.
6. Учасником акційної програми може бути юридична або фізична особа (далі - УЧАСНИК), що веде господарську діяльність, купуючи фільтри марки WIX Filters в постачальників з переліку, що знаходиться на сайті www.akciya.wix.ua (далі - ПОСТАЧАЛЬНИКИ).
7. У акційній програмі не мають права брати участь безпосередні клієнти компанії ТОВ "МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА" [Тобто суб'єкти, що купують фільтри марки WIX Filters у компанії ТОВ "МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА"], а також фізичні та юридичні особи, що діють як дочірні та франчайзингові компанії під маркою безпосереднього клієнта компанії ТОВ "МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА", співробітники Організатора, особи, що діють від імені та за дорученням суб’єктів, які надають будь-які послуги стосовно нагород у акційній програмі, інші особи , пов'язані з акційною програмою „WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017”, а також їх батьки, брати і сестри, подружжя та діти.

II. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ

1. Умовою участі в акційній програмі є придбання фільтрів марки WIX Filters принаймні в одного ПОСТАЧАЛЬНИКА в період з 01.03.2017 р. по 31.07.2017 р., а також належна реєстрація УЧАСНИКА у акційній програмі та зазначення, як мінімум, одного свого ПОСТАЧАЛЬНИКА.
2. Є два способи реєстрації УЧАСНИКІВ:
a) Суб'єкти, відомі Організатору, які отримали поштою або кур'єрською поштою, або електронною поштою запрошення взяти участь в акційній програмі, входять на веб-сайт www.akciya.wix.ua, використовуючи вказані в запрошенні логін і пароль,
b) суб'єкти, які не отримали згаданого вище запрошення з логіном і паролем, реєструються на сайті www.akciya.wix.ua, заповнюючи реєстраційну форму за посиланням "У Вас немає облікового запису? Зареєструватися".
3. Належна реєстрація УЧАСНИКА на сайті www.akciya.wix.ua з дотриманням положень, викладених в пунктах. II.2.a. і II.2.b, полягає в тому щоб:
a) доповнити і / або оновити контактні дані в особистому профілі УЧАСНИКА,
b) встановити пароль для доступу до облікового запису УЧАСНИКА,
c) вибрати ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ, у яких УЧАСНИК купує фільтри WIX Filters,
d) висловити згоду на обробку (в тому числі передачу даних обраним Організатором третім особам) персональних даних, зазначених в реєстраційній формі акційної програми "WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017" Організатором в обсязі, необхідному для проведення акційної програми і деяких додаткових рекламних заходів, згаданих в пункті VII .14. Правил,
e) підтвердити, що особа, яка здійснює реєстрацію УЧАСНИКА, уповноважена взяти участь у акційній програмі "WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017" від імені УЧАСНИКА та що не існує обмежень, які б унеможливлювали виконання цієї заявки та діяльності у цих межах від імені Учасника,
f) ознайомлення із особою, яка надала заявку, та підтвердження від власного імені та від імені Учасника прийняття Правил акційної програми "WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017",
g) підтвердити реєстрацію, натиснувши на посилання активації, відправлене на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти.
4. Для того, щоб підтвердити заявку, на вказану під час реєстрації адресу електронної пошти буде надіслане посилання активації. Натискання (клік) на посилання активації є остаточним підтвердженням участі у акційній програмі. Від цього моменту, використовуючи отримані логін і встановлений пароль, УЧАСНИК може брати участь у акційній програмі та спостерігати за її ходом.
5. Заявки на участь у акційній програмі можна подавати протягом усього терміну її проведення.
6. УЧАСНИК акційної програми може у будь-який час відмовитися від участі в ній, відправивши для цього відповідний запит на видалення з реєстру УЧАСНИКІВ рекомендованим листом на адресу Організатора або електронною поштою на адресу akciya@wix.ua, вказавши у темі повідомлення слово "відмова".
7. У заявці на участь у акційній програмі УЧАСНИК зобов'язаний вказати ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ, у яких він купує фільтри марки WIX Filters. Додатково, під час проведення акційної програми УЧАСНИК може вказати у своєму профілі додаткових ПОСТАЧАЛЬНИКІВ або видалити їх, причому видалення ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ одночасно зумовлює анулювання врахованих раніше закупок, зроблених у ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ, що видаляється.
8. З метою проведення акційної програми УЧАСНИК уповноважує Організатора отримувати в зазначених у своєму профілі ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ дані про вартість брутто (з ПДВ) придбаних ним фільтрів марки WIX Filters.
9. У акційній програмі будуть враховуватися тільки покупки, здійснені УЧАСНИКАМИ у ПОСТАЧАЛЬНИКІВ; підтвердженням здійснення покупки є видаткова накладна з підписом та печаткою ПОСТАЧАЛЬНИКА. Покупки, підтверджені чеками, не враховуватимуться у акційній програмі.
10. Отримані від ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters будуть реєструватися Організатором в особистому профілі кожного з УЧАСНИКІВ, починаючи з місяця, у якому УЧАСНИК вказав у своєму профілі ПОСТАЧАЛЬНИКА/ІВ у акційній програмі, відповідно до пунктів II. 7. і II.8. Правил.
11. Вартість брутто (з ПДВ) придбаних УЧАСНИКОМ фільтрів марки WIX Filters у різних ПОСТАЧАЛЬНИКІВ буде автоматично підсумовуватись в особистому профілі УЧАСНИКА.
12. Вартість брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters буде оновлюватися у профілі УЧАСНИКА раз на місяць, не пізніше 7-го числа місяця, за попередній місяць, за умови, що ПОСТАЧАЛЬНИК/И своєчасно надасть Організатору відповідні дані. УЧАСНИКИ беруть до уваги, що Організатор не в стані самостійно перевірити вартості брутто (з ПДВ) придбаних ними фільтрів, а також УЧАСНИКИ не можуть висунути претензії до Організатора, пов’язані з тим, що не були прийняті до уваги ті вартості закупок, які не були підтверджені ПОСТАЧАЛЬНИКОМ.
13. На підставі сум зарахованої вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів WIX Filters в особистих профілях УЧАСНИКІВ упродовж усього періоду акційної програми буде формуватися Рейтинг. Рейтинг показує місце, яке на даний час посідає УЧАСНИК, і є впорядкований за спаданням згідно вартості закупок брутто (з ПДВ), врахованих у профілях.
14. Рейтинг буде формуватися від 01.04.2017 р. до 11.08.2017 р., актуалізуватиметься у поточному порядку та публікуватиметься на сторінці www.akciya.wix.ua.
15. Підсумковий Рейтинг буде опублікований на сайті www.akciya.wix.ua 11.08.2017 р.
16. У випадку отримання однакових вартостей брутто (з ПДВ) закуплених фільтрів марки WIX Filters двома або більше УЧАСНИКАМИ, черговість займаних місць у кінцевому підсумку буде вирішена на підставі дати та часу реєстрації участі у акційній програмі (відповідно до пункту II.4 цих Правил). Більш рання дата та час реєстрації визначатиме більш вище місце.
17. Посідання, визначеного у нижченаведеному пункті III, місця у Рейтингу та / або досягнення певного порогу закупок [рівня вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters, врахованих в особистому профілі УЧАСНИКА] дає УЧАСНИКОВІ право на отримання Призів, що присуджуються відповідно до пункту III Правил.
18. Призовими балами називається одиниця виміру, кількість яких відповідає певній вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів марки WIX Filters (відповідно до пункту III.9.d Правил). Отримана кількість балів дозволяє вибрати та одержати Речові призи з каталогу призів, розміщеного на сайті www.akciya.wix.ua.
19. Діюча Акційна програма позбавлена будь-яких елементів випадковості та збігів при отриманні права на призи, тобто акційна програма не є азартною грою, не є азартною грою, тоталізатором або рекламною лотереєю, результат яких залежить від випадку (проведення жеребкування) згідно із законодавством України.

III. ПРИЗИ

1. Організатор пропонує УЧАСНИКАМ наступні види призів: Головний приз, Додатковий приз і Речові призи (далі кожен з них або всі разом - Призи).
2. Головним призом у акційній програмі є акційні купони, які дають право взяти участь у туристичній поїздці до Бразилії по одному представникові від УЧАСНИКІВ (вказаного особами, уповноваженими до діяльності від імені УЧАСНИКА). Організатор несе витрати, пов'язані з проїздом, проживанням, харчуванням, страховкою, трансферами у країні поїздки та вхідними квитками на відвідувані місця, вказані Організатором. Особи, які беруть участь у туристичній поїздці до Бразилії зобов’язані передчасно до виїзду самостійно отримати візи та оплатити всі пов’язані з цим витрати.
3. Головний приз отримують УЧАСНИКИ акційної програми, які посіли 1-10 місця у Підсумковому рейтингу відповідно до пунктів II.13-15 Правил і одночасно загальна зарахована вартість брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів WIX Filters в особистому профілі даного УЧАСНИКА протягом усього терміну проведення акційної програми буде становити не менше ніж 900 000 ГРН. Крім того, УЧАСНИКИ, які посіли 1-10 місця, одержують по 1 000 балів для отримання Речових призів із каталогу призів, розміщеного на сайті www.akciya.wix.ua.
4. Додатковим призом у акційній програмі є акційні купони, які дають право взяти участь у туристичній поїздці до Англії по одному представникові від УЧАСНИКІВ (вказаного особами, уповноваженими до діяльності від імені УЧАСНИКА). Організатор несе витрати, пов'язані з проїздом, проживанням, харчуванням, страховкою, трансферами у країні поїздки та вхідними квитками у відвідувані місця, заплановані Організатором. Особи, які беруть участь у туристичній поїздці до Англії, зобов’язані передчасно до виїзду самостійно отримати візи та оплатити всі пов’язані з цим витрати.
5. Додатковий приз отримують УЧАСНИКИ акційної програми, які посіли 11-20 місця у Підсумковому рейтингу відповідно до пунктів II.13-15 Правил і одночасно загальна врахована вартість брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів WIX Filters в особистому профілі даного УЧАСНИКА протягом усього терміну проведення акційної програми буде становити не менше ніж 700 000 ГРН. Крім того, УЧАСНИКИ, які посіли 11-20 місця, одержують по 500 балів для отримання Речових призів із каталогу призів, розміщеного на сайті www.akciya.wix.ua
6. У випадку відмови УЧАСНИКА від отримання Додаткового призу, це право переходить до УЧАСНИКА, який посів наступне місце у Підсумковому рейтингу з дотриманням умов, зазначених у пункті III.5 Правил.
7. УЧАСНИКИ, які посіли 11-20 місця у Підсумковому рейтингу, у випадку, якщо їх сума врахованої в особистому профілі УЧАСНИКА вартості брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів WIX Filters протягом всього терміну проведення акційної програми буде становити менше ніж 700 000 ГРН, одержують призові бали для отримання Речових призів, відповідно до пункту III.9.d Правил.
8. Точна дата, місце відправлення і програма поїздки до Бразилії та до Англії будуть оголошені на www.akciya.wix.ua протягом терміну проведення акційної програми. Попередньо поїздка до Бразилії планується на 17.10.-25.10.2017 р., а до Англії - на межі вересня-жовтня 2017 р.
9. Речові призи:
a) Список Речових призів з вартістю, вказаною у призових балах, знаходиться у каталозі Призів на сайті www.akciya.wix.ua
b) Право на отримання Речового призу присуджується за досягнення певного порогу закупок і не залежить від позиції у рейтингу. Призові бали, присуджені УЧАСНИКУ за досягнення порогу закупок, встановлюються Організатором на підставі принципів, викладених у цих Правилах.
c) Мінімальна вартість брутто (з ПДВ) придбаних фільтрів WIX Filters в особистому профілі УЧАСНИКА у період проведення акційної програми, що дає право на отримання речового призу, становить 4 000 ГРН.
d) Залежно від рівня певного порогу закупок, УЧАСНИКУ присвоюється, відповідно до нижченаведеної таблиці, кількість призових балів, які УЧАСНИК може витратити на Речові призи з Каталогу Призів:

КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ
ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ НА РЕЧОВІ
ПОРІГ ЗАКУПОК В ГРН
2.500 понад 450.000
2.000 400.000 - 449.999,99
1.750 350.000 - 399.999,99
1.500 300.000 - 349.999,99
1.250 250.000 - 299.999,99
1.000 200.000 - 249.999,99
800 160.000 - 199.999,99
600 130.000 - 159.999,99
500 100.000 - 129.999,99
400 80.000 - 99.999,99
300 60.000 - 79.999,99
250 50.000 - 59.999,99
200 40.000 - 49.999,99
150 30.000 - 39.999,99
125 25.000 - 29.999,99
100 20.000 - 24.999,99
80 16.000 - 19.999,99
65 13.000 - 15.999,99
50 10.000 - 12.999,99
35 7.000 - 9.999,99
20 4.000 - 6.999,99
0 0 - 3.999,99

Якщо УЧАСНИКИ не накопичать мінімальної суми вартості брутто (з ПДВ) в ГРН придбаних фільтрів WIX Filters в особистому профілі УЧАСНИКА за весь термін проведення акційної програми, що дає право на отримання певного Призу, Організатор залишає за собою право на прийняття рішення про скасування вище зазначеного мінімуму на користь УЧАСНИКІВ.
e) УЧАСНИК вибирає Речові призи на вартість, що не перевищує кількості отриманих призових балів.
f) Обмін призових балів на Речові призи (ВИБІР ПРИЗІВ) із каталогу призів УЧАСНИКИ повинні здійснити упродовж 7 днів після публікації Підсумкового рейтингу, тобто від 11 до 18.08.2017 р., тільки та виключно в особистому профілі УЧАСНИКА на сайті www.akciya.wix.ua.
g) У випадку, якщо УЧАСНИК не вибере приз у термін, вказаний у пункті III.9.f Правил, УЧАСНИК втрачає право на Речовий приз.
h) Якщо УЧАСНИК посяде у Підсумковому рейтингу місце, яке гарантує отримання Головного призу або Додаткового призу, то він втрачає право на отримання Речових призів, передбачених за досягнення чергових порогів закупок.
10. Організатор повідомляє, що платежі за можливими податковими зобов'язаннями, пов'язаними з отриманням призів, є виключним обов'язком УЧАСНИКА.
11. Отримуючи/приймаючи Головний приз або Додатковий приз, представник Учасника зобов’язується отримати від учасника туристичної поїздки типово сформульовану угоду на безкоштовну фіксацію його зображення Організатором або третіми особами під час туристичної поїздки та розповсюдження цього зображення у цілому світі,зокрема з метою подання звіту про туристичну поїздку, у тому числі й у громадських ЗМІ. Вищезазначене обумовлює присудження Призу у вигляді туристичної поїздки. Водночас представник Учасника зобов’язується не відкликати даної угоди упродовж 10 років від дня завершення даної туристичної поїздки, у якій висунута особа брала участь.

IV. ОТРИМАННЯ ПРИЗІВ

1. Лауреати Головного або Додаткового призу до 11.08.2017 р будуть повідомлені по телефону та/або по електронній пошті (на адресу, вказану в профілі УЧАСНИКА) про отримання ними права на Головний або Додатковий призи. Переможці у термін до 17.08.2017 р. повинні підтвердити у своєму особистому профілі прийняття присудженого їм Призу та вказати всі необхідні дані особи, яка буде від імені УЧАСНИКА брати участь у підготовленій Організатором поїздці.
2. Речові призи будуть відправлені переможцям поштою або кур'єрською доставкою з підтвердженням отримання у термін до 30.09.2017 р. (вирішальне значення має дата відправлення), однак Організатор має право на власний розсуд подовжити цей період. У випадку подовження періоду, вказаного у попередньому рішенні Організатора, УЧАСНИК буде проінформований про цей факт одним із трьох шляхів: по телефону, листом на електронну пошту або повідомленням СМС.
3. Відмова або неотримання Призу переможцем акційної програми призведе до втрати права на Приз у момент відмови від його отримання.
4. ОРГАНІЗАТОР не несе відповідальності за роботу пошти чи кур'єрської служби, яка забезпечує доставку призів.

V. ПРАВИЛА ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ РЕКЛАМАЦІЙ

1. Можливі заперечення стосовно акційної програми можна пред'являти протягом усього терміну її проведення на адресу ОРГАНІЗАТОРА: MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. [раніше: MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.] , з головним офісом в м Гостинь (Польща), адреса ul. Wrocławskа 145 (вул. Вроцлавська, 145), 63-800 Gostyń,(вирішальне значення має дата надходження рекламації на вищевказану адресу) або електронною поштою на Akciya@wix.ua, але не пізніше ніж до 07.10.2017 р., за винятком рекламацій щодо вартості закупок, нарахованих в особистих профілях УЧАСНИКІВ, що зазначаються на сторінці "Мої покупки". Рекламації щодо вартості закупок, облікованих в особистих профілях УЧАСНИКІВ, можна пред'являти, використовуючи форму, натиснувши (клікнувши) на іконку „!” („оголоси про незгоду”), розташовану поруч з кожною нарахованою вартістю, не пізніше кінця поточного місяця за покупки у попередньому місяці (наприклад, якщо неправильна вартість стосується закупок у квітні 2017 р., то рекламації щодо даної вартості можна подавати не пізніше 31 травня 2017 р.). Винятком є можливість пред'явлення рекламації щодо вартості закупок, нарахованих в особистих профілях УЧАСНИКІВ за липень 2017 р, термін пред'явлення яких завершується 09.08.2017 р. до 10:00 год.
2. Рекламації, що стосуються механічних пошкоджень Призів, які виникли не у процесі транспортування, будуть розглянуті Організатором тільки в разі перевірки посилки адресатом у момент її отримання спільно з кур’єром або представником пошти (про це необхідно обов’язково повідомити Організатора), а також якщо ці рекламації будуть пред'явлені у письмовому вигляді протягом 7 днів від дня отримання Призу УЧАСНИКОМ (вирішальне значення має дата надходження рекламації на адресу Організатора, див. вище пункт 1).
3. Право на обмін замовленого Призу УЧАСНИК має тільки в разі його пошкодження не у процесі транспортування (і коли цей факт визнаний Організатором) або якщо надісланий приз не відповідає замовленню Переможця. Для того, щоб подати рекламацію, УЧАСНИК повинен протягом 7 днів від дня отримання посилки зв'язатися з Організатором та повернути Приз разом з детальним описом причин рекламації та зазначенням адреси УЧАСНИКА (вирішальне значення має дата надходження рекламації на адресу Організатора, див. вище пункт 1). Організатор залишає за собою право відмовити у прийнятті Призів, котрі повертає Переможець, у разі недотримання згаданих вище вимог. Крім того, Організатор не буде приймати Призів зі слідами використання або пошкодження Призу отримувачем.
4. Рекламації та заперечення розглядає призначена Організатором Комісія, згадана у пункті VI Правил.
5. Розгляду підлягають тільки рекламації та заперечення, подані у письмовому вигляді або електронною поштою на вказану вище адресу.
6. Час розгляду рекламації або заперечень триває до 14 днів від дня отримання рекламації/заперечення та завершується повідомленням УЧАСНИКА про результати розгляду поданої рекламації - у вигляді повідомлення в особистому профілі УЧАСНИКА і/або повідомлення, висланого на адресу електронної пошти, вказану в особистому профілі УЧАСНИКА. Після завершення часу на розгляд рекламації або заперечень, УЧАСНИК має право на розслідування претензій, які не були розглянуті, у польському суді за місцезнаходженням головного офісу компанії MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. [раніше: MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.] з офісом у Гостині.

VI. КОНТРОЛЬ ЗА ПРАВИЛЬНИМ ПРОВЕДЕННЯМ АКЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ

1. Контроль за правильністю проведення акційної програми буде здійснювати Комісія із трьох осіб, призначена Правлінням компанії MANN+HUMMEL FT Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. [раніше: MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o.] у Гостині.
2. Організатор залишає за собою право на перевірку вищезазначеною Комісією факту придбання фільтрів марки WIX Filters шляхом ознайомлення з видатковими накладними, у яких задокументовано вартості, обліковані у профілі УЧАСНИКА.
3. Організатор залишає за собою право на припинення видачі призів у випадку обґрунтованої підозри щодо діяльності УЧАСНИКА, що не відповідає Правилам. У такому випадку УЧАСНИК зобов’язаний на вимогу Організатора представити видаткові накладні, у яких задокументовано піддані сумніву вартості покупки фільтрів марки WIX Filters, які обліковані у профілі УЧАСНИКА. У випадку нестачі або відсутності вищезазначених документів або наданні неправдивих документів, щодо яких виникла обґрунтована підозра про зловживання з боку УЧАСНИКА, піддані сумніву вартості будуть анульовані Організатором із профілю УЧАСНИКА.
4. Після завершення акційної програми Комісія складе протокол із зазначенням результатів програми.
5. З усіх можливих питань, не врегульованих цими Правилами, рішення приймає Комісія.

VII. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Участь у акційній програмі „WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017”означає згоду її УЧАСНИКА з умовами, вказаними у цих Правилах.
2. Підтверджуючи участь у акційній програмі, УЧАСНИК (який є фізичною особою, а якщо ні - представником УЧАСНИКА) висловлює згоду на збір і обробку Організатором персональних даних для проведення акційної програми "WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017" (в тому числі передачу даних третім особам, обраним Організатором) і деяких додаткових рекламних заходів, згаданих у пункті VII.14 цих Правил, згідно із Законом від 29 серпня 1997 р. Про захист персональних даних (Законодавчий вісник № 133, позиція 883 з подальшими змінами) та на отримання комерційної інформації за допомогою електронних засобів зв'язку, зокрема комерційної СМС інформації, інформації про кількість накопичених балів, що пересилаються Організатором або суб'єктом, якому Організатор доручив реалізацію таких завдань. Згода на отримання комерційної інформації за допомогою електронних засобів зв'язку може бути відкликана у будь-який час, але це рівносильне відмові УЧАСНИКА від участі у акційній програмі „WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017”.
3. Адміністратором персональних даних УЧАСНИКІВ і деяких додаткових рекламних заходів, згаданих у пункті VII.14. цих Правил, є Організатор. Мета збору й обробки даних - проведення акційної програми під гаслом " WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017" та деяких додаткових рекламних заходів, згаданих у пункті VII.14. Кожен УЧАСНИК має право перевіряти свої персональні дані, а також виправляти або доповнювати їх, або вимагати їхнього видалення. Надання персональних даних УЧАСНИКОМ є добровільним.
4. Правила акційної програми „WIX FILTERS ALWAYS WIN 2017” знаходиться також в офісі Організатора та розміщений на веб-сайті www.akciya.wix.ua
5. У разі випадкових причин, повністю не залежних від ОРГАНІЗАТОРА, він залишає за собою право змінювати подорожі до визначених країн (тобто у межах Головного призу та Додаткового призу). У такій ситуації ОРГАНІЗАТОР зобов'язаний організувати поїздку в інший час і/або місце, тотожні за привабливістю, стандартам та вартістю.
6. Організатор не передбачає можливості виплати одержувачу призу грошового та речового еквівалента в обмін на відмову від призу.
7. УЧАСНИКИ не мають права вимагати призів зі специфічними характеристиками або отримання їхніх еквівалентів (грошового або речового).
8. Якщо певний приз, вказаний у каталозі призів, буде недоступний з причин, не залежних від Організатора, він залишає за собою право змінити колір, характеристики призу або замінити його на інший приз таких самих вартості, якості та класу.
9. Призи, на які є гарантійна карта продавця або виробника, у разі рекламації підлягають претензіям, які скеровуються винятково до виробника або продавця та винятково згідно з умовами наданої виробником гарантії.
10. Організатор не несе відповідальності за дефекти призів, якщо інше не випливає безпосередньо з цих Правил. Гарантійна відповідальність Організатора за дефекти призів цим виключається.
11. Головна мета Акційної програми, умови якої описані в ціх Правилах, є збільшення продажу фільтрів торгової марки WIX Filters та отримання доходу ОРГАНІЗАТОРОМ і УЧАСНИКАМИ Акційної програми.
12. ОРГАНІЗАТОР не визначає податкові наслідки, що випливають з участі у акційній програмі для УЧАСНИКІВ.
13. У питаннях, не обумовлених ціми Правилами, застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу та інших відповідних положень польського законодавства.
14. Організатор залишає за собою право проводити додаткові рекламні заходи в рамках і в період проведення цієї Акційної програми, призначені для УЧАСНИКІВ, про що він повідомляє УЧАСНИКІВ на сторінці www.akciya.wix.ua або за допомогою електронної пошти.
15. Організатор залишає за собою право вносити зміни в зміст Правил Акційної програми у період її проведення, які, разом с тим,не будуть порушувати прав, набутих УЧАСНИКАМИ. Про зміни Організатор повідомляє УЧАСНИКІВ завчасно у семиденний термін скеровуючи повідомлення на адресу, вказану в профілі УЧАСНИКА. Крім того, будь-які зміни до Правил будуть зазначені на сайті www.akciya.wix.ua.
16. Правила проведення Акційної програми регулюються виключно цими Правилами. Всі рекламні матеріали мають виключно інформаційний характер.


Повернутися