НАГОРОДИ У ПРОГРАМІ

Реєстрація у програмі дає шанс на здобуття багатьох ПРИВАБЛИВИХ НАГОРОД.

Приєднуйся до групи учасників програми, і кожна Твоя покупка фільтрів WIX Filters з оформленням видаткової накладної, (рахунком-фактурою) наближатиме Тебе до досягнення наступних призових порогів. Кожен перевищений поріг відкриває перед Тобою новий перелік гарантованих нагород!

Чим більшу вартість покупок ти збереш на своєму рахунку, тим більше нагород потрапить до Тебе.

ГАРАНТОВАНІ НАГОРОДИ

Сотні нагород чекають на Тебе! Щоб Тобі було зручно орієнтуватися, ми поділили їх на категорії: Побутова техніка, Радіо / ТБ, Іграшки, Одяг, Інструменти, Спорт... У кожній з них на тебе очікують справжні несподіванки! Докладніше з пропозицією Ти можеш познайомитися після РЕЄСТРАЦІЇ у програмі.

10 поїздок до Бразилії на одну особу

Пізнай країну карнавалів. Безперечно, у ній є чимало місць для відкриття… Бразилія - це справжня вибухова суміш - райська природа, приголомшливі краєвиди, великі метрополії та чарівні містечка. І все це - в одному місці!
ЧИ СТАНЕ ЦЕ МІСЦЕ ВІДКРИТТЯМ ДЛЯ ТЕБЕ? Зареєструйся і ЗМАГАЙСЯ ЗА ГОЛОВНУ НАГОРОДУ!

10 поїздок до Англії на одну особу

Переможці пізнають Лондон з розмахом! Це наповнене життям місто просто змушує до його пізнання та нових вражень. Тут немає нічого неможливого! Чи Ти готовий до феєричної поїздки у серце стародавньої британської імперії? Якщо так, то зроби перший крок і зареєструйся у програмі!

СПЕЦІАЛЬНІ КОНКУРСИ

Це ідеальний спосіб збільшити свій фонд гарантованих нагород! І що найважливіше - саме ЗАРАЗ щонайменше один конкурс триває без ТВОЄЇ участі! Чи варто ВТРАЧАТИ ШАНС на перемогу? Такої нагоди не можна проґавити! Зареєструйся якнайшвидше!

УВАГА!

Для кожного зареєстрованого учасника, який у березні зробить МІНІМАЛЬНУ ПОКУПКУ НА СУМУ 1 гривня , ми підготували додаткову гарантовану нагороду! Зареєструйся вже зараз! >

Ти ще не маєш профілю?

Реєстрація займе всього кілька хвилин!

Зареєструйся
Наші правила прості!

Увійди, перевір і вигравай з нами

Правила програми